Diriliş Ertuğrul Marya Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Tarihteki Yeri Önemi

Sevilerek izlenen ve yeni başlayacak 4. sezonu ile oldukça popüler bir dizi olan Diriliş Ertuğrul Marya karakteri Kimdir? Maryanın Gerçek Adı Bilgileri Tarihteki Yeri Önemi hakkında sizlere bilgiler sunmak ve dizide merak edenleri bu konuda aydınlatmak istiyoruz. Diriliş Ertuğrul Maryanın diziye renk kattığı bir gerçek, peki kimdir bu Marya? Diriliş Ertuğrul Marya rolüne bakalım şimdi.

Diriliş Ertuğrul Marya karakterini canlandıran oyuncu Serra Tokdemir isimli oyuncudur. Daha önce Kertenkele dizisindeki başrolü ile hatırladığımız güzel oyuncu oldukça uzun süre diziye hayat vermiş ve Kertenkeleyi uzun süre iyi reytingler almasında öncülük etmişti. Diriliş Ertuğrul dizisinde de  oldukça önemli bir rolü olacak olan Marya karakteri hakkında bilgilere bakalım şimdide..

Diriliş Ertuğrul dizisindeki Marya hakkında bilgiler: Marya oldukça Çekici marifetli cazibeli ve güzel bir kızdır. Babası denizcidir ve çıktıkları bir ticaret seyahatinde gemilerine korsanlar saldırır, bu saldırıda tutsak edilen Marya korsan başı tarafından Simko’ya satılmıştır. Maryanın bundan sonraki yaşamı özgürlük mücadelesi ile geçecektir. Peki Maryayı canlandıran Serra Tokdemir kimdir:

Diriliş Ertuğrul Marya rolü Sera Tokdemir Kimdir? 1 Ocak 1981 yılında Mersin ilimizde dünyaya gelmiştir. Başarılı bir eğitim hayatından sonra Bilkent Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Tiyatroya merak salan ve oldukça kabiliyetli olan Sera Tokdemir tiyatro, şan, diksiyon eğitimi almıştır ve profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Bir çok dizi ve filmde rol alan güzel oyuncu Kapalı Çarsı, Çakallarla Dans, Hayat Devam Ediyor, Su ve Ateş ve Kertenkele gibi dizi ve film projelerinde rol almıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 25 October 2017