Diriliş Ertuğrul Ne Zaman Sezon Finali Yapıyor Tarihi

Diriliş Ertuğrul Ne Zaman Sezon Finali Yapıyor Tarihi… Diriliş Ertuğrul dizisi sezon finali tarihi belli oldu. Diriliş Ertuğrul dizisinde sezon finali yaklaşıyor. Sezon sonuna doğru yaklaşırken Diriliş Ertuğrul yeni sezonda devam edecek mi yoksa final mi yapacak soruları akıllara geliyor. Bizlerde sizler için bu bilgileri açıklayalım istedik.

Diriliş Ertuğrul dizisi bu sezon bitecek haberleri dolanırken reytinglerinin çok iyi gitmesinden dolayı Diriliş Ertuğrul sezon finali yapıp yeni sezonda devam edeceği kesinleşti.  Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu eylül ayında başlayacak. Hatta yeni sezon için Osmanlı Devleti kurucusu olan Osman Bey’i canlandıracak çocuk oyuncu arayışlarına başlandı.

Diriliş Ertuğrul dizisi 118. bölümünün yayınlanacağı 16 Mayıs çarşamba akşamı sezon finali yapacak. Aslında normal tarihlerde vedam etse sezon finali 9 mayıstı ancak Diriliş Ertuğrul dizisi bazı sebeplerden dolayı diziye 1 hafta ara vermişti. Bu yüzden sezon finali de bir hafta ertelendi.

Diriliş Ertuğrul dizisi 16 Mayıs çarşamba akşamı sezon finali yapacak. Yeni sezonda muhtemelen eylül ayı başında yeni sezona başlayacaktır. Diriliş Ertuğrul yeni sezonunda Trt1 ekranlarında aynı gününde aynı saatinde devam edecek. Diriliş Ertuğrul dizisinin devam etmesi sizce doğru karar mı? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Mayıs 2018