Diriliş Ertuğrul Ölecek mi? Bamsı neden öldü? yeni sezonda Diriliş Osman Burak Özçivit olacak!

Diriliş Ertuğrul Ölecek mi? Bamsı neden öldü? yeni sezonda Diriliş Osman Burak Özçivit olacak!

Reyting rekorlarını alt üst eden dizi Diriliş Ertuğrul’da artık finale geldik yıllardır ekranlarda severek izlediğimiz dizi final yapacak ve yeni sezona farklı oyuncularla farklı isimle devam edecek. Dizinin 150. final bölümünde Ertuğrul’un öleceğini tahmin ediyoruz çünkü yeni sezonda Diriliş Osman ile başrol için Burak Özçivit oynayacağı haberlerini aldık. Diriliş Ertuğrul dizisi bize tarihte yaşanan yada yaşanabilen olayları yıllardır güzel bir şekilde ekranlarımıza getiriyor. Ve artık senaryo gereği ve tarihte olan olaylar nedeniyle mi final yapıyorlar bunu yeni yayınlanacak Diriliş Osman ile göreceğiz. Peki Diriliş Osman ne zaman başlayacak ne zaman yayınlanacak. Tahminlerimize göre Diriliş Osman eylül ayında ekranlarımıza gelecek. Bakalım yeni oyuncu kadrosuyla yeni dizi yeni sezona nasıl başlayacak. En az Diriliş Ertuğrul kadar izlenecek mi? hep birlikte bunu göreceğiz.

Trt 1 in yıllardır takip edilen sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 29 mayıs 150. bölümü ile ekranlara veda ediyor. Tahminlerimize göre Final bölümünde Ertuğrul ölecek ve Diriliş yeni sezon Diriliş Osman olarak Burak Özçivit ile beraber eylül ayında başlayacak.

Bamsı’nın börkü kılıçları bir mezar gibi yerin üstünde bunun anlamını hepimiz biliyoruz Bu bölüm eğer dizi birden bire tarih atlaması yaptırmazlar ise Ertuğrul’u gelecek yeni sezonda  göreceğiz.  Büyük ihtimal ölüm döşeğinde iken Ertuğrul geri gelecek  Ertuğrul Berkehan ile kurtuluş ateşinin ilk kıvılcımını ateşleyecek bu bölümde  savaş göreceğiz. Dizide bir çok karakter ölecek ve diziye veda edecek.

Gelecek sezon senaryosu sadece anadoluyu kurtarmak olabilir Arık Buka final bölümünde ölecek Arık Bukanın casusu da ölecek. Düşmanlar bertaraf edilip obaya gidip bütün anadoluyu aksakallılarla beraber kurtaracaklar. Ve o sandığın içindeki bilgileri göreceğiz  Hülagü Han’ın göreceğiz ve Moğolları yenilgiyi yaşatan Memlük sultanı Baybars’ ta göreceğiz

 

Diriliş Ertuğrul Final fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Diriliş Ertuğrul Ölecek mi? Bamsı neden öldü? yeni sezonda Diriliş Osman Burak Özçivit olacak! (1 Yorum)

 1. ☀️Dirliş Ertuğrul Gibi Kahramanlar Ölmez Onlar Şehid
  ☀️Olar İsmi Türk Halkının Tarikinde Kızıl Heriflerle Yazılı
  ☀️Olaçağ İller Keceçek Tarik Yenilendikçe Onlar Dahada
  ☀️Yükseleçek Türk Halkın Ertuğruları Fatihleri Her Zaman
  ☀️Dünyaya Geleçek Şehidlerimiz Onların Davamcıları
  ☀️Dizi Güzel Oyuncular Güzel Dizide Onların Kahramanlığı
  ☀️Güzel Görünür Diriliş Ertuğrulun Davamcısı Oğlu Osman
  ☀️Yeni Diziye Yeni Oyunculara Başarılar Arzu Ediriz

Eklenme Tarihi: 29 Mayıs 2019