Diriliş Ertuğrul (Osman) Yeni Sezon Osman Bey’i Oynayan Oyuncu Kim Adı Bilgileri

Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Osman Bey’i Oynayan Oyuncu Kim Adı Bilgileri… Diriliş Ertuğrul dizisi yeni sezonda Trt1 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Diriliş Ertuğrul dizisi yeni sezonda Diriliş Osman olarak yayınlanabilir. Diriliş Osman dizisi mi yoksa Diriliş Ertuğrul mu olacak belli değil şimdilik ancak yeni sezonda Ertuğrul Bey’in oğlu Osman Bey’in hayatı anlatılacak.

Diriliş Ertuğrul dizisi sezon finalinde Osman Bey doğdu. Osman Bey’in bebekliğini gördük. Annesi Halime Hatun’da oğlu Osman’ı doğurduktan sonra hayata gözlerini yumdu. Ertuğrul Bey oğlu Osman’ı bağrına basar. Yeni sezonda da Osman Bey’in gençliği anlatılacak. Kayı obasından Osmanlı Devletine giden bir yol konu edilecek.

Diriliş Ertuğrul (Osman) yeni sezonunda Osman Bey’in çocukluğu ve gençliği anlatılırken Osman Bey rolünü kim canlandıracak merak konusu oldu. Osman Bey’i canlandıracak çocuk oyuncunun adı Yiğit Mergen.

Diriliş Osman Kimdir? Adı Bilgileri Oynadığı Diziler

Diriliş Ertuğrul (Osman) dizisinde Osman Bey rolünü canlandıracak olan oyuncu Yiğit Mergen Bilgileri… Yiğit Mergen 2004 doğumlu. Yiğit Mergen henüz 14 yaşında olmasına rağmen bir çok dizi reklam ve filmde rol aldı. Yiğit Mergen 2016 yılında Bir Kahramanın Rüyası filminde rol aldı. 2013 Cinayet dizisinde ve 2018 Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde rol aldı.

Bir çok reklam filminde rol alan çocuk oyuncunun detaylı bilgilerini de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Yiğit Mergen’e yeni dizisi Diriliş Osman (Ertuğrul)’da başarılar diliyoruz.

Diriliş Ertuğrul (Osman) Yeni Sezon Osman Bey rolü

TRT 1’in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul Bosna Hersek’e satıldı. Ayrıca dizinin kadrosuna daha önce Yiğit Mergen’in dahil olduğunu paylaşmıştık. Gelen bilgilere göre bu sezon Osman’ın çocukluk hayatı anlatılacak. Yiğit Mergen %90 ihtimalle Osman’ın çocukluğunu canlandıracak.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Ağustos 2018