Diriliş Ertuğrul Öykü Çelik Hangi Rolde Oynayacak Bilgileri

Diriliş Ertuğrul Öykü Çelik Hangi Rolde Oynayacak Bilgileri... Diriliş Ertuğrul dizisi Trt1 ekranlarında yayınlanmaya devam ederken reytinglere her hafta ilk sıradan girmeyi başarıyor. Başarılı dizi kadrosunu da günden güne değiştirip yeniliyor yeni isimleri kadrosuna katıyor.

TRT1’in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul’a yeni bir oyuncu dahil oldu. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Barış Bağcı, Hande Soral gibi isimlerin yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcılığını Tekden Film-Mehmet Bozdağ yaparken yönetmenliğini Metin Günay üstleniyor. Diriliş Ertuğrul dizisine katılan yeni oyuncu da Öykü Çelik oldu. Güzel oyuncu dizi de hangi rolde oynayacak henüz kesinleşmese de eminiz başarılı olacağına.

Diriliş Ertuğrul dizisinde Öykü Çelik’in Sırma karakteri olduğuna dair bir açıklama yok henüz. Ancak diziye Albastı’nın katılmasıyla İlbilge’nin bir de kız kardeşi olduğunu öğrenmiştik. Albastı ve Sırma karakteri Ertuğrul’a düşman olacaklar. Bu bilgiler de elimizde olduğu için bizler Sırma karakterini Öykü Çelik’in canlandıracağını tahmin ediyoruz. İlerleyen günlerde netleşen bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Diriliş Ertuğrul Öykü Çelik Kimdir?

Öykü Çelik 1987 İstanbul doğumludur. Aslında oyuncu olmayı düşünmeyen Öykü Çelik lise hayatında bir arkadaşının tavsiyesi üzerine tiyatro kursuna girer. Burada güzelliği ile de dikkat çekince bu alanda eğitim amaya kendini geliştirmeye karar verir.

Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitimi devam ederken bir trafik kazası geçirir. Bu trafik kazası sonucu vücudunda yanıklar oluşur ve eğitimi yarım kalır. Tedavi süreci bittiğinde ise bazı hocalarında tiyatro eğitimi almaya devam eder. 2006 yılında ilk oyunculuk tecrübesini Selena dizisinde konuk oyuncu olarak yaşadı. Sonrasında rol aldığı yapımlar; Eşref Saati,Kasaba, Gönülçelen, Benim İçin Üzülme, Bir Zamanlar Osmanlı, Yeşil Deniz, Ağlatan Dans, Poyraz Karayel, Hayat Sevince Güzel dizilerinde rol aldı.

Güzel oyuncu Şevkat Yerimdar dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştı. Öykü Çelik son olarak Savaşçı dizisinde rol aldı. Diriliş Ertuğrul dizisinde de kesin olmamakla birlikte Sırma karakterini canlandıracağını düşünüyoruz. Netleşen bilgileri konumuzda bulabilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul yeni bölümleriyle her çarşamba TRT1’de yayınlanıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Aralık 2018