Diriliş Ertuğrul Sancar Bey Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri, Tarihte Yeri Önemi

Diriliş Ertuğrul dizisinin 4. sezonuna yeni gelen Sancar Bey hakkında merak edilenleri ve öğrenmek istediklerinizi buraya yazamya çalışacağız. Sancar bey kimdir kimin oğludur, devlette yeri ve önemi hakkında detayları sizler için buraya yazarak Diriliş Ertuğrul Sancar Bey Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri, Tarihte Yeri Önemini açıklayacağız bu sayfadan..

Diriliş Ertuğrul Sancar Bey Kimdir? sorusuna hemen yanıt verelim. Diriliş Ertuğrul Sancar rolündeki oyuncumuz 13 Şubat 1988 doğumlu başarılı oyuncu Gürbey İleri‘dir.  Daha önce bir çok dizide rol alan Gürbey İleri geçtiğimiz sezon Sevda Kuşun Kanadında isimli trt1 dizisinde rol almıştı. Yakışıklı oyuncu bu sezon Diriliş Ertuğrul Sancar Bey karakteri ile karşımıza çıkacak.

Sancar Bey (Gürbey Ileri)
Bahadır Bey’in tek oğludur. Toy bir delikanlıdır, fevridir, dik başlıdır. Türlü hatalar yaparak hem babasının hem kendinin başını derde sokacaktır.

Diriliş Ertuğrul Sancar Bey rolündeki Gürbey İleri kimdir:  1988 yılında İstanbul’da doğan yakışıklı ve tecrübeli oyuncu Gürbey İleri, Beykent Üniversitesinde okumuştur. Burada Oyunculuk Bölümünden başarıyla mezun olmuştur. Gürbey İleri Diriliş Ertuğrulda Sancar Bey olarak oynayan oyuncu olmuştur. Diriliş Ertuğrul Sancar Bey hakkında bilgileri resimleri ve Diriliş Ertuğrul Sancar Bey sevgilisi eşi varmı varsa kim instagram adresi gibi detayları sizlere sunacağız burada.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2017