Diriliş Ertuğrul Sancar Öldü Mü Gürbey İleri Diziden Çıktı Mı?

Diriliş Ertuğrul Sancar Öldü Mü Gürbey İleri Diziden Çıktı Mı?…  Diriliş Ertuğrul dizisi TRT 1 ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanıyor. Diriliş Ertuğrul 17 Ocak çarşamba günü 102. bölümü ile ekranlara geliyor. Diriliş Ertuğrul dizisinde Bahadır Bey ve Sancar Bey’in birlikte hazırladıkları tuzak kendilerine patladı. Ertuğrul Bey’in hedefinde artık ikisi vardır. Ertuğrul Bey onların çadırına girer.

Çadırında sıkıştırdığı Bahardır ve Sancar’dan intikam almak için kılıcını çeker. Çatışma da Sancar Bey ve Bahadır Bey öldü mü? Cevabı için yazımızın devamını okuyunuz. Ertuğrul Bey çok önceden planını yaptığı ama bir türlü harekete geçemediği planı devreye sokar. Karacahisar Kalesi’ni fethetmek için mancınık ustası olan Bahadır Beyden yardım alır.

Bahadır Bey ise Sancar’a Çavdar Obası’nın alınmasını emreder. Bahadır Bey de mancınık işlerini yapar ancak Ertuğrul’un kaybetmesi için Titan ile anlaşmasını yapmıştır. Titan ve adamları Bahadır Beyden aldığı tüyo ile Samsa ile tüm alpleri öğrenir. Bahadır Beyde Çavdar Obasına gider. Aslıhan Hatun’u geçer. Ertuğrul Bey ise gördüğü manzara ile şok olmuştur. Tuzağa düşürüldüğünü anlar.

Ertuğrul planlarını değiştirir ve  Bahadır Bey’le Sancar Bey’i öldürmeye karar verir. Ertuğrul Bey Bahadır Bey’in herşeyin sorumlusu olduğunu öğrenir. İki isimi öldürmeye kararlıdır Alpler. Bu iki isimde ölerek diziden ayrılacak mı? Sancar’ı canlandıran Gürbey İleri Diriliş Ertuğrul’dan ayrılacak mı?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Ocak 2018