Diriliş Ertuğrul Sırma Kimdir? Bilgileri, Gerçek Tarihte Sırma Var mı Kimdi?

Diriliş Ertuğrul Sırma Kimdir? Bilgileri, Gerçek Tarihte Sırma Var mı Kimdi? Diriliş Ertuğrul dizisine bu sezon yeni oyuncular dahil olmaya başladı. Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncu kadrosuna katılan yeni isimlerle dizinin hikayesi renkleniyor.  Diriliş Ertuğrul’un yayınlanan bu son sezonunda hikaye gereği yeni oyuncular katılmaya devam ediyor.

Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncu kadrosuna yeni sezonda Halit Özgür Sarı Süleyman karakteri ile dahil olmuştu. Süleyman Selcan Hatun ve Gündoğdu beyin oğullarıydı. Geçtiğimiz bölümlerde de Selcan Hatun rolüyle diziye Didem Balçın dahil oldu. Diriliş Ertuğrul da Didem Balçın önceki iki sezonda rol almıştı. Diriliş Ertuğrul dizisi kadrosuna yeni bölümlerde İlbilge Hatun’un kız kardeşi rolüyle Sırma karakteri dahil oldu. Diriliş Ertuğrul dizisine dahil olan Sırma karakterini kim canlandıracak? Henüz açıklanmadı. Bu bilgileri sizlerle konumuzda paylaşacağız.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİSİNDE SIRMA’YI ÖYKÜ ÇELİK’İN CANLANDIRACAĞINI TAHMİN EDİYORUZ.

Diriliş Ertuğrul dizisi kadrosuna katılan yeni isimlerden birisi de Ali Savaşçı’ydı. Ali Savaşçı diziye Emir Bahattin karakteri ile katıldı. Diriliş Ertuğrul dizisine Mevlana Celaleddin Rumi karakteri ile yeni bir oyuncu daha dahil olacak ilerleyen bölümlerde.

Diriliş Ertuğrul dizisinin 12 aralık çarşamba günü yayınlanacak olan 127. bölümünde İlbilge Hatun dizi setinde yakında kardeşin gelecek demişti. Ona gerçekleri açıklamaktan korkuşunu anlatmıştı. İlbilge hatunun kız kardeşi dediği işi diziye dahil oldu. Diriliş Ertuğrul dizisi kadrosuna İlbilge hatunun kardeşi yani Umur beyin kızı Sırma dahil olacak. Sırma Ertuğrul’dan intikam almak için elinden geleni yapacaktır.

Diriliş Ertuğrul dizisi yeni bölümünde dahil olacak olan Sırma karakterini kim canlandıracak? Bilgileri sizlerle olacaktır. Takipte kalınız.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.