Diriliş Ertuğrul Sugay Hatun kimdir? Osmanın Süt Annesi Sugay rolü kim?

Diriliş Ertuğrulda Sugay Hatun diziye dahil oldu peki kimdir? Osmanın Süt Annesi Sugay hatun rolü kimdir gerçek tarihte böyle bir karakter var mı bu konuda bilgiler vereceğiz sizlere. Trt1 ekranlarında 9 mayıs çarşamba günü 117. bölümü ile ekrana gelen Diriliş Ertuğrul Sugay Hatun rolü ile dikkat çekti. Osmanın Süt Annesi Sugay hatun rolü hakkında bilgilendirme burada..

Diriliş Ertuğrul Sugay Hatun kimdir? Osmanın Süt Annesi Sugay Hatun rolü kimdir?

Öncelikle belirtmemiz lazım ki aslında Diriliş dizisinde tarihi sapmalar oldu. Bu yüzden dizi biraz çığırından çıkmış durumda. Normalde Halime Hatun Osmanı doğurduktan sonra uzun yıllar yaşayıp ölmesi gerekiyordu ama geçtiğimiz hafta apar topar ölerek diziden ayrılınca Osman kimsesiz kaldı.

Eski tarihlerde annesi ölen küçük çocuklar süt anneye verilirdi. İşte Diriliş Ertuğrulda Osman için bir süt anne bulundu ve diziye dahil oldu. Osmanın Sür annesi olarak diziye Sugay hatun dahil oldu. Peki Diriliş Ertuğrul Sugay Hatun kimdir Osmanın gerçekten süt annesi oldu mu tarihte yoksa dizi gereği mi Sugay Hatun bu rolle geldi. Diriliş Ertuğrul Sugay Hatun gerçek adı nedir?

Diriliş Ertuğrulda Osmanın süt annesi kim olacak derken belli oldu Oya Unustası.. Halime hatun aniden ölünce yeni doğan Osmanın süt annesi için Oya Unustası ile anlaşıldı. Oya Unustası Diriliş Ertuğrula Sugay Hatun karakteri olarak giriş yaptı.


Diriliş Ertuğrul dizisindeki Sugay Hatun kimdir? Yeni doğan Osmanın Süt Annesi Sugay hatun rolünü oynayan Oya Unustası hakkında detaylı bilgilendirme ve diziye dahil olan yeni oyuncularla ilgili bilgiler için Tıklayın >> Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Gelen Oyuncular Kimler?

Sugay Hatun kimdir işte en açıklayıcı videosu:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Mayıs 2018