Diriliş Ertuğrul Turgut Öldü mü? Cengiz Coşkun Diziden Ayrıldı mı

Diriliş Ertuğrul Final Turgut Öldü mü? Cengiz Coşkun’un canlandırdığı Turgut ölüyor mu? Diriliş Ertuğrul 149. bölümde yaralanan Turgut final bölümünde ölecek mi ? Turgut Alp yeni sezonda Diriliş Osman dizisinde rol alacak mı? Uç beyi hakkındaki tüyolar.

Diriliş Ertuğrul Turgut Öldü mü Cengiz Coşkun Diziden Ayrıldı mı

29 Mayıs Çarşamba Diriliş Ertuğrul final bölümü yayınlanacak. Dizinin baş karakterlerinden olan Turgut Alp son bölümde yaralanmıştı. Uç beyi olan olan Turgut’un durumu ciddiyetini koruyor. Hekimlerin başından ayrılmadığı Uç Beyi şehit düşecek. Türk Tarihi’ni anlatan diziyi tahmin etmek çok zor değil. Tarihimizde yaralanarak şehit düştüğünü bildiğimiz Turgut Alp öldü.

29 Mayıs Çarşamba Diriliş Ertuğrul final bölümü

Uç Beyi olan Turgut Alp kimdir ?

Final bölümünde şahadete yürüyen uç beyi gerçekte 1982 doğumludur. Bulgar göçmeni olan Cengiz Coşkun evli ve iki kız çocuğu sahibidir. Marmara Üniversitesi Spor Akademisi mezunudur. Gösterişli vücuduna güvenen Cengiz 2002 yılında Best Model yarışmasında üçüncü olarak kendisini Türkiye’ye tanıtmıştır. Bu başarı dizi ve filmlerdeki şansını açmıştır. Yapımcı ve yönetmenlerden gelen teklifleri değerlendirmeye başlayan usta oyuncunun bir de dünya 4. lüğü vardır. En yakışıklı erkekler listesinde yılın 4.sü olmuştur. 2005 yılında Rüzgarlı Bahçe dizisinde Mertcan rolü ile başladığı dizi – film ailesine hız ile devam etmiştir.

Diriliş Ertuğrul Turgut Öldü mü

2014 yılından itibaren Cengiz Coşkun Diriliş Ertuğrul dizisinde oynamaktadır. Diriliş Ertuğrul final bölümünde Turgut Alp öldü mü ? 149. bölüm itibari ile yaralanan uç beyi şehit düştü. Hekimlerin çabalarına rağmen ne yazık ki kurtulamadı. Ancak usta oyuncunun farklı bir karakter ile Diriliş Osman dizisinde oynaması kulislerden gelen ilk tüyolar arasında yer alıyor. Şu aşamada öğrendiğimiz kadarı ve Türk Tarihi’ni incelediğimizde uç beyini canlandıran Cengiz Coşkun diziden final bölümünde ölerek ayrılıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2019