Diriliş Ertuğrul ve Meryem 3 Ocak 2018 Çarşamba Var mı Yok mu Neden Yok?

Diriliş Ertuğrul ve Meryem 3 Ocak 2018 Çarşamba Var mı Yok mu Neden Yok?… 3 Ocak Çarşamba günü yeni yılın ilk haftası olması sebebiyle bazı diziler ve programlar yayınlanmıyor. Yeni yılın ilk ve kinci haftasında genelde diziler reklam geliri alamayacağı için yayınlanmıyor. Kanallar yeni yılda yeni reklam anlaşmaları yapıyorlar. Gelirleri de ona göre değişiyor.

Yeni yılda 3 Ocak çarşamba günü yayınlanan ve reytinglere ilk sıradan adını yazdıran Diriliş Ertuğrul bu hafta yayınlanmayacak. Diriliş Ertuğrul geçen haftalarda da sette çıkan yangın sebebiyle bir hafta yayınlanmadı ve bu diziye 1.000.000 a yakın reklam geliri kaybettirmişti. Bu hafta reklam gelirlerinin de belli olmadığı gerekçesiyle yayınlanmama ihtimali çok büyük. Diriliş Ertuğrul da 3 ocak çarşamba yayınlanmayacak ama 10 ocak çarşamba tüm heyecanı ve aksiyonu ile yayınlanmaya devam edecektir.

3 Ocak çarşamba günü yayınlanan diğer bir dizi de Meryem. Meryem dizisinde artık aşk zamanı… Tabi yeni engeller çıkmazsa. Savaş ve Meryem arasında tüm engeller kalktı ve artık sadece onların aşkı var. Derken yine olumsuzluklar devam eder. Nurten Meryem’i öldürmeye kararlıdır. Güçlü Meryem’i annesinin ölümünden sorumlu tutarak ondan soğuyor. Buda Savaşla arasına mesafe girmesine neden oluyor. Dizi de Oktay olmasa da yine sorunlar çıkmadan olmuyor malesef. Yeni bölümü artık 3 ocakta değilde 10 ocakta izleyeceğiz.

Meryem dizisi ve Diriliş Ertuğrul dizisi 3 ocak çarşamba günü yayınlanmayacak. Çarşamba günlerinin reytinglerin ilk sıralarında yer alan iki dizi bir hafta mola veriyor. Bakalım yeni yılda reyting sıralaması nasıl değişecek?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Diriliş Ertuğrul ve Meryem 3 Ocak 2018 Çarşamba Var mı Yok mu Neden Yok? (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2017