Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Gelen Oyuncular Kimler 2018-2019 - Dizi Haberleri ve Özetleri

Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Gelen Oyuncular Kimler 2018-2019

Merak ettiğiniz Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Gelen Oyuncular Kimler 2018-2019 konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Trt1 ekranlarında sevi,lerek izlenen ve her bölümü adeta reyting rekorları kırmaya aday olan Diriliş Ertuğrul dizisinde Yeni Sezon öncesinde büyük bir hareketlilik yaşanıyor. Diriliş Ertuğruldan Osman dizisine doğru bir yöneliş varken aynı zamanda Gelen Oyuncular Kimler hangi oyuncular diziye geldi yeni başrol kim olacak gibi meraklı sorular da peş peşe gelmeye başladı.

2018-2019 yeni sezonunda TRT’nin reyting rekortmeni dizisi olan ve çarşamba akşamları ekrana gelen ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinin başrol kadın oyuncusu olan ve geçtiğimiz haftalarda ölerek diziden ayrılan Esra Bilgiç çıktıktan sonra dizide bir boşluk meydana gelmesin diye yeni oyuncular ile anlaşmalar başladı. Halime Hatunun gerçek tarihe uygun olmadan Osmanı doğurmasından hemen sonra ölümü diziye tepkiler gelmesine neden oldu.

Halime Hatun rolündeki Esra Bilgiç geçen hafta ölerek projeden ayrılmıştı. Bu ayrılığın hemen ardından yeni bir başrolde oynayacak güzel bir isim arayışları sonuç verdi, artık dizinin yeni kadın başrol oyuncusunun kim olacağı belli oldu. Halime Hatunun yerini kimin alacağı ise büyük merak konusu olmuştu.Şimdi sizlere o ismi ve yeni rolünü açıklıyoruz.

Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon öncesinde Halime Hatunun ölümünden sonra edinilen bilgilere göre dizinin yeni kadın başrolünün Oya Unustası olduğu ve yeni rolü ile ilk Diriliş Ertuğrul bölümünde rol alacağı ortaya çıktı. 9 Mayıs çarşamba günü ekrana gelecek olan yeni bölümünde ilk kez seyirci karşısına çıkacak olan oyuncumuz Oya Unustası, bakalım hangi rolle izleyicinin karşısında olacak izleyip göreceğiz. Oya Unustası son olarak atv’nin “Masum Değiliz” isimli erken final yapan dizisinin başrol oyuncuları arasında yer almıştı.

Diriliş Ertuğrulda Osmanın süt annesi kim olacak derken belli oldu Oya Unustası.. Halime hatun aniden ölünce yeni doğan Osmanın süt annesi için Oya Unustası ile anlaşıldı.

Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Gelen Oya Unustası Kimdir? Oya Unustası 1988 yılında İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde doğmuştur. İki ablası, Oya Unustası üniversite eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tamamlayarak mezun olduktan sonra oyunculuğa merak saldı ve Oya Unustası, aslen İzmir Buca’lıdır. Oya Unustası gerçekten iyi bir oyuncu, umarım Dirilişe renk katar, büyük ihtimalle Oya Unustası Dirilişte yeni doğan Osmana süt annelik yapacakmış. Oya Unustası Dirilişte Osmanın süt annesi rolünde görev alacak..

Diriliş Ertuğrul dizisine sezon sonuna doğru yeni oyuncular dahil olmaya başlamıştı. Diriliş Ertuğrul’a katılan Mergen, Almıla karakterleri dizinin kötü yüzleri oldu. Mergen ve Almıla Noyan’ın Ertuğrul obasına gönderdiği ajanlar. Peki Mergen karakterini kim canlandırıyor.

Mergen kimdir bilgileri için TIKLA…

Diziye yeni katılan oyuncular şöyle.. Diriliş Ertuğrul (Belgütay) Şerif Bozkurt

Diriliş Ertuğrul Barış Bağcı (Noyan)

Diriliş Ertuğrul Gönül Nagiyeva (Almıla)

Diriliş Ertuğrul Ali Buhara Mete (Mergen)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 9 Mayıs 2018