Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Gelen Oyuncular Kimler 2018-2019

Trt1 ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümü adeta reyting rekorları kırmaya aday olan Diriliş Ertuğrul dizisinde Yeni Sezon öncesinde büyük bir hareketlilik yaşanıyor. Diriliş Ertuğruldan Osman dizisine doğru bir yöneliş varken aynı zamanda Gelen Oyuncular Kimler hangi oyuncular diziye geldi yeni başrol kim olacak gibi meraklı sorular da peş peşe gelmeye başladı.

Diriliş Ertuğrul 2018 – 2019 5. Sezonda yeni oyunlar göreceğiz, işte o oyunlar;

Ahmet Yenilmez

Türk tiyatrocu, aktör, şair ve yazar. 1966 Ordu’da doğmuş, Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme bölümünü bitirmiştir. Üniversite yıllarında tiyatroyla ilgilenmeye başlayan Ahmet Yenilmez birçok oyunda rol aldı. Deli Yürek, Ekmek Teknesi, Acı Hayat gibi dizilerde rol aldı.

Devrim Evin

Türk sinema ve tiyatro oyuncusudur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nden birincilikle mezun oldu. 2003 yılında Eskişehir Şehir Tiyatroları’na, 2005’te ise Adana Devlet Tiyatrosu’na girdi. Fetih 1453 ve Yunus Emre: Aşkın Sesi adında iki filmde yer aldı.

Burcu Özbek

Türk dizi ve tiyatro oyuncusu olan Burcu Özbek, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunu olan Özberk, İlk ekran deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisinde yaşamıştır, bu dizide canlandırdığı Huricihan Sultan karakteri ile beğeni kazanmıştır. Güneşin Kızları dizisinde de yer almıştır.

Onur Tuna

16 Temmuz 1988 tarihinde Çanakkale’de doğmuştur. Annesi tapu dairesinden emekli, babası matematik öğretmenidir. Bir abisi vardır. 9 Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesinde lisans eğitimini tamamladı. Ege Üniversitesi konservatuvarında Sanat Müziği ses eğitimi de aldı. Gitar çalmasını bilen Onur Tuna’nın Acın Verdi ve Tıpkı Sen adlı iki şarkısı da vardır. Ayrıca 70’e yakın şarkısı vardır. 4 yıllık profesyonel mankenlik yaptı. İzmir Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı.

Çağlar Ertuğrul

5 Kasım 1987 yılında İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir. 2005 yılında Bornova Anadolu lisesinden mezun olmuş ardında 2011 yılında Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği okuyarak lisans eğitimini tamamlamıştır. Üniversitenin tiyatro kulübüne üye olan Ertuğrul, ilk tiyatro deneyimini burada yapmıştır. Fazilet Hanım ve Kızlarında Yağız karakterini canlandırmıştır.

İbrahim Çelikkol

Türk dizi ve sinema oyuncusu, eski model. Oyunculuğa başlamadan önce profesyonel modellik yaptı. Basketbolla ilgilenen Çelikkol ligde oynadı, genç millî oldu. Basketi bıraktıktan sonra oyunculuk konusunda eğitim alan Çelikkol’un Osman Sınav’la tanışması hayatında dönüm noktası oldu. Kördüğüm, Merhamet, Iffet gibi dizi ve filmlerde rol aldı.

Furkan Palalı

Türk oyuncu ve manken. 2011 yılında Best Model of Turkey ve ardından da Best Model of the World seçilmesiyle adını duyurmuştur. No 309, Küçük Sırlar, Somuncu Baba: Aşkın Sırrı gibi dizi ve filmlerde rol almıştır.

Şahika Koldemir

İstanbul’da dünyaya gelen Şahika Koldemir, oyunculuğa ilk olarak tiyatro sahnesi ile adım atmıştır. Ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk üzerine eğitim aldı. Daha sonra ise pek çok dizi ve filmde yer aldı. Yedi Güzel Adam isimli dizi de canlandırdığı Naciye karakteri ile yıldızı parlayan oyuncu bugüne kadar sadece bir sinema filminde yer almıştır. 2006’da Gözyaşı Çetesi isimli dizide rol aldı.

Cahit Kayaoğlu

11 Ekim 1974 tarihinde Elazığ’da doğmuştur. Daha önce hiçbir film, dizi veya yapımda oynamamış olan Cahit Kayaoğlu Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde polis komiseri olarak görev yapmakta idi. Sonrasında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol almaya başladı.

Mehmet Özgür

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Mehmet Özgür, sanat yaşamına, Antalya’da bir dil kursunda katıldığı tiyatro etkinliğiyle 1988 yılında başladı. Şuanda Söz dizisinde yer almakta.

2018-2019 yeni sezonunda TRT’nin reyting rekortmeni dizisi olan ve çarşamba akşamları ekrana gelen ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinin başrol kadın oyuncusu olan ve geçtiğimiz haftalarda ölerek diziden ayrılan Esra Bilgiç çıktıktan sonra dizide bir boşluk meydana gelmesin diye yeni oyuncular ile anlaşmalar başladı. Halime Hatunun gerçek tarihe uygun olmadan Osmanı doğurmasından hemen sonra ölümü diziye tepkiler gelmesine neden oldu.

Halime Hatun rolündeki Esra Bilgiç geçen hafta ölerek projeden ayrılmıştı. Bu ayrılığın hemen ardından yeni bir başrolde oynayacak güzel bir isim arayışları sonuç verdi, artık dizinin yeni kadın başrol oyuncusunun kim olacağı belli oldu. Halime Hatunun yerini kimin alacağı ise büyük merak konusu olmuştu.Şimdi sizlere o ismi ve yeni rolünü açıklıyoruz.

Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon öncesinde Halime Hatunun ölümünden sonra edinilen bilgilere göre dizinin yeni kadın başrolünün Oya Unustası olduğu ve yeni rolü ile ilk Diriliş Ertuğrul bölümünde rol alacağı ortaya çıktı. 9 Mayıs çarşamba günü ekrana gelecek olan yeni bölümünde ilk kez seyirci karşısına çıkacak olan oyuncumuz Oya Unustası, bakalım hangi rolle izleyicinin karşısında olacak izleyip göreceğiz. Oya Unustası son olarak atv’nin “Masum Değiliz” isimli erken final yapan dizisinin başrol oyuncuları arasında yer almıştı.

Diriliş Ertuğrulda Osmanın süt annesi kim olacak derken belli oldu Oya Unustası.. Halime hatun aniden ölünce yeni doğan Osmanın süt annesi için Oya Unustası ile anlaşıldı.

Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Gelen Oya Unustası Kimdir? Oya Unustası 1988 yılında İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde doğmuştur. İki ablası, Oya Unustası üniversite eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tamamlayarak mezun olduktan sonra oyunculuğa merak saldı ve Oya Unustası, aslen İzmir Buca’lıdır. Oya Unustası gerçekten iyi bir oyuncu, umarım Dirilişe renk katar, büyük ihtimalle Oya Unustası Dirilişte yeni doğan Osmana süt annelik yapacakmış. Oya Unustası Dirilişte Osmanın süt annesi rolünde görev alacak..

Diriliş Ertuğrul dizisine sezon sonuna doğru yeni oyuncular dahil olmaya başlamıştı. Diriliş Ertuğrul’a katılan Mergen, Almıla karakterleri dizinin kötü yüzleri oldu. Mergen ve Almıla Noyan’ın Ertuğrul obasına gönderdiği ajanlar. Peki Mergen karakterini kim canlandırıyor.

Mergen kimdir bilgileri için TIKLA…

Diziye yeni katılan oyuncular şöyle.. Diriliş Ertuğrul (Belgütay) Şerif Bozkurt

Diriliş Ertuğrul Barış Bağcı (Noyan)

Diriliş Ertuğrul Gönül Nagiyeva (Almıla)

Diriliş Ertuğrul Ali Buhara Mete (Mergen)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Mayıs 2018