Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Hande Soral Ertuğrul Gazi’nin Sevdiği Kadın Kimdir Gerçek Adı

Diriliş Ertuğrul dizisi yeni sezon hazırlıkları tamamlamaya devam ediyor. Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonunda Osmangazi karakterini canlandıracak isim olarak Burak Özçivit ile anlaşılmıştı. Bunu duyan tüm seyirciler merakla yeni sezonu bekledi ancak diziye Burak Özçivit belli bir zaman sonra girecek.

Diriliş Ertuğrul yeni sezonunda Ertuğrul Gazi’nin hayatını anlatmaya devam edecek. Ertuğrul Gazi sezon finalinde hanımı Halime hatunu kaybetmişti. Halime Hatun Osmangazi’ye doğurduktan bir müddet sonra hayata gözlerini yummuştur. Eşinin sevdiği kadının vefatını gören Ertuğrul Gazi’nin dünya başına yıkıldı. Ertuğrul Gazi çok üzüldü. Ancak yeni sezonda Ertuğrul Gazi yeni bir aşka yelken açacak.

Diriliş Ertuğrul dizisi yeni sezonda Ertuğrul Gazi’nin aşık olacak kadın olarak diziyi yeni bir oyuncu dahil oluyor. Diriliş Ertuğrul dizisi 5. sezonda Ertuğrul’un aşık olacak kişi olarak giren oyuncunun adı Hande Soral. Hande Soral’ı daha önce başka bir yerde çokça izledik. Güzelliği ve tecrübesiyle Diriliş Ertuğrul dizisinde kendisine hayran bırakacağını düşünüyoruz. Hande Soral’ın yeni dizisi olan Diriliş Ertuğrul da başarılar diliyoruz.

Diriliş Ertuğrul dizisi yeni sezon Ertuğrul’un Aşık olacağı kişi kim bir karakteri bilgileri gerçek adı

1987’de Bursa İnegöl’de dünyaya gelen güzel olunca İstanbul Bilgi Üniversitesi psikoloji bölümü mezunudur. Bensu Soral Hande Soral’ın kardeşi ve ikisi de bu dönemin meşhur dizi oyuncuları arasında.

Hande Soral’ın oyuncular başlaması tesadüf diyebiliriz. 2008 yılında Tolga Çevik’in sunuculuğunu yaptığı Komedi Dükkanı programına seyirci olarak katılmıştır. Tolga Çevik onu misafir olarak sahneye aldı bu skeçteki performansı çok beğenildi. Komedi Dükkanı yönetmeni olan Fırat Parlak kendisine oyunculuk teklifinde bulundu ve bu sayede oyunculuğa ilk adımını atmış oldu.

Hande Soral ilk olarak Küçük Kadınlar dizisinde Armağan karakteriyle oyuncular başladı karakteriyle kendini sevdiren güzel oyuncu daha sonra başka karakterlerle başka dizilerde rol aldı. 2010 yılında gecekondu dizisinde 2011 yılında d a Bir Günah Gibi dizisinde rol aldı. 2012-2013 sezonu Alev Alev dizisinde yer aldı. 2013 yılında Fatih dizisinde 2014 yılında Çalıkuşu dizisinde Yılanların Öcü dizisinde rol aldı oynadı. Kalbim yangın yeri ve evlat kokusu dizilerinden sonra son olarak isimsizler dizisinde yer alan Hande Soral son dönemin en tanındık oyuncuları arasındadır.

Hande Soral Diriliş Ertuğrul 5 sezonunda da Ertuğrul Gazi’nin aşık olduğu kadın olarak yer alacak ve eminiz ki rolünün hakkını verecektir. Diriliş Ertuğrul dizisindeki resimlerini ve başka bir de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.