Diriliş Ertuğrul Yeni Sezonda Diriliş Osman Olarak mı Yayınlanacak?

3 Sezondur devam eden ve izleyen herkesin severek takip ettiği çarşamba akşamlarının en iyi hatta Türk televizyon tarihinin en geniş katılımlı en çok izlenen ve en çok adından bahsedilen projesi olan Diriliş Ertuğrul sezon sonunda sezon finali yaparak ara verecek ve yaz tatilinin ardından Yeni adıyla devam edecek.

Diriliş Ertuğrul Yeni Sezonda adını değiştirecek mi yeni adı ne olacak? Yapımcıdan henüz resmi bir açıklama gelmemiş olsa da yeni sezonda dizimizin devam edeceğine garanti gözü ile bakılıyor. Çünkü dizi çok sevilip tutuldu. Reytingleri resmen ele geçirdi ve rekorlar kırıyor çarşamba akşamları. Böyle güzel ve sevilen bir dizinin bitmesi zaten hata olur. Dizimizin yapımcısı Mehmet Bozdağ’dan Diriliş Osman ve Diriliş Orhan müjdesi geldi. Önce diriliş Osman sonra Orhan dizileri çekilecek yeni sezonda.

Peki yeni sezonda 2017-2018 sezonunda Diriliş Ertuğrul yeni isimle mi devam edecek? Evet arkadaşlar, dizinin yeni sezondaki Adı Diriliş Osman olacakmış. Henüz kesinleşmeyen ancak dizinin biraz hızlandırılarak yeni bir mekan ve yeni oyuncularla birlikte daha ilgi çekici hale getirileceği ve dizinin yeni serüvenlere yol alacağı yazıldı.

Diriliş Osman dizisi yeni sezondaki ismi olacak dizinin. Peki dizideki oyuncuların tamamı değişecek mi? Yoksa Ertuğruldaki oyuncuların devamı mı olacak. Arkadaşlar oyuncu kadrosunda önemli bir değişiklik yok, sadece bazı yeni oyuncular eklenecek ve kadro korunacak. Zaten insanlar bu kadroyu sevdi adı ha Diriliş Osman olmuş ha Diriliş Ertuğrul olmuş o kadar da önemli değil.

Diriliş Ertuğrul Yeni Sezonda Diriliş Osman Olarak mı Yayınlanacak? konumuza açıklık getirmeye çalıştık, lütfen sizlerde dizimiz ile ilgili olumlu veya olumsuz yorumlarınızı yapımcıya mesajlarınızı aşağı yorum olarak yazın. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.