Kuruluş Osman Gazi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri Kimdir ?

Kuruluş Osman Gazi oyuncu kadrosu ve karakterleri kimdir tanıyalım!? TRT 1 ekranlarında fırtınalar estiren bu güne kadar ki Türk Tarihi dizileri içerisinde en çok reyting toplayan Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı çekilmeye başlandı. Ertuğrul’un ölümünden sonra Kuruluş Osman Gazi oyuncu kadrosuna Diriliş Ertuğrul dizisinden kimler dahil oldu ve Engin Altan Düzyatan dizi oyuncuları kadrosunda yer alacak mı?

Kuruluş Osman Gazi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri Kimdir ?

Kuruluş Osmangazi için TRT1 ile beş sezonluk anlaşma imzalandı. Yapımcı şimdiden kollarını sıvadı ve Eylül’de gösterime girecek Kuruluş Osman’nin çekimlerine başlandı. Burak Özçivit ile Engin Altan Düzyatan’ın beraber olmak istedikleri dizide malesef ayrılık haberi geldi. Hatta Engin’in oyunculuğu o kadar beğenilmişti ki Osman karakterini de Engin Altan’ın oynaması sosyal medyada yüzlerce kez istek olarak yazılmıştı.

Kuruluş Osman Gazi Kaç Bölüm Sürecek Kaç Sezon Devam Edecek

Kuruluş Osman oyuncu kadrosu yine çok başarılı olacak. Engin’in yaşlılığını yani Ertuğrul Gazi’nin yaşlanmasını ve ölüm zamanlarını farklı bir oyuncu canlandıracak. Burak ile Engin aynı bölüm içerisinde görülmeden dizinin Ertuğrul’dan Osman’a geçişini sağlayacak. Kuruluş Osman kaç bölüm sürecek ? 2019-2020 de başlayan Kuruluş Osman 5 yıl sürecek. TRT ile yapımcı firma 5 sezon için imzalarını attı ve senaryosu tamamlanan dizi için mayıs ayından itibaren çekimleri başladı. Yaz boyunca da devam edecek çekimler sonucu ilk bölümünü eylül ayında TRT 1 kanalında izleyeceğiz.

Osman Gazi’nin Çocukları

Orhan, Alâeddin Paşa, Melik Arslan Bey, Fatma Hatun, Çobanbey, Hamid Bey, Ertugrul Bey, Pazarlı Bey

Kuruluş Osman Gazi dizisi Nerede Çekiliyor?

İstanbul Anadolu yakasında tam boğaza çok büyük sermaye yatırıldı. Diriliş Osman dizisi Ertuğruldan çok daha büyük sermaye ve kalite ile çekilecek. Beykoz tarafında inşa edilen bu büyük dizi setini sizlerde ziyaret edebilirsiniz.

Kuruluş Osman Gazi dizisi nerede çekiliyor

Kuruluş Osman dizide 10 yaşında başlayacak. Engin Altan Düzyatan bu zamanda halen görevine devam ediyor olacak. Oğluna yönetimi anlatacak onu yetiştirecek ve yaşlandığında ise Osman baş rolü babası Ertuğrul’dan devir alarak hükmünü sürecek. Babası Ertuğrul ise vefat ederek diziye veda edecek. Ertuğrul’ın yaşlılığını başka bir oyuncu canlandıracak. Yani aynı anda Burak ile Ertuğrul’u göremeyeceğiz. Bakalım Kuruluş Osman Gazi oyuncularının başarısı Ertuğrul’u geçecek mi ?

Kuruluş Osman Gazi Kimdir? Burak Özçivit

Kuruluş Osman Gazi - Burak Özçivit başrolde

35 yaşındaki Burak Özçivit 1984 doğumludur. Yakışıklılığı ile bir anda yıldızı parlamış son günlerin en popüler oyuncuları arasındadır. Burak Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ni başarı ile tamamlamıştır. O yıllarda en büyük hayali oyuncu olmaktı ama tahmin bile edemezdi ki Diriliş Osman Gazi dizisindeki Osman Kimdir denildiğinde Burak Özçivit yazılacağını.  Fotoğrafçılık onun olmazsa olmazıdır. Özellikle üniversite yıllarında okulun en yakışıklısı seçilmesi ile başladığı hayat Best Model of Turkey’e kadar uzandı. 2005 Yılında Türkiye’nin en iyi modeli seçildi. Aslen Gazianteplidir.

Burak Özçivit, Kuruluş Osman dizisi için 1 yıl boyunca Bozdağ Film Platolarından bulunan spor ve binicilik tesislerinde, uluslararası koreografi ekibi Nomad Grubu’nun usta eğitimcisi Rahim Muradov’dan dövüş, kılıç ve aksiyon eğitimi aldı.

Kuruluş Osman Gazi Osman Kimdir Burak Özçivit

Kuruluş Osman Burak Özçivit Daha Önce Nerede, Hangi Dizide Oynuyordu ?

İlk dizisi Baba Ocağı ile başladığı oyunculuk hayatına Küçük Sırlar dizisindeki Çetin karakteri ile devam etti. Artık deneyim kazanan Burak Çalıkuşu dizisindeki önemli karakter Kamran rolünü kabul etti. Son zamanlarda onu popüler yapan ise Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Malkoçoğlu karakteri oldu. Bu popülerite onu Fahriye Evcen ile aynı film setine almış ortaya gişe rekoru kıran Aşk Sana Benzer filmi çıkmıştır. Bunların dışında Hüzünden Öte ve Kara Sevda dizilerinde de rol almıştır. 2019 yılında son projesi ise Kuruluş Osman Gazi kimdir karakteri kim oynuyor sorusunun yanıtı olmuştur. Oyuncuya instagram üzerinden @burakozcivit tagı ile ulaşabilirsiniz.

Kuruluş Osman Daha Önce Nerede Oynuyordu

Kuruluş Osman Gazi Turgut Alp Kimdir? Cengiz Coşkun

Diriliş Ertuğrul’un en yakın adamlarından olan Turgut Alp diziye uzun süre daha devam edecek. Peki Kuruluş Osman Turgut Alp kimdir ? Her savaşın önünde yer alan korkusuz kahraman baltalı olarak ta bilinir. 29 nisan 1982 İstanbul doğumludur ancak Bulgaristan göçmenidir. Anne ve babası sıradan işçi idi. Cengiz ise yakışıklılığı ile kısa sürede ünlü olmayı başardı. 188 cm olan boyunu ilk okuldan beri oynadığı basketbola borçludur. Tam yedi sene boyunca Ülkerspor gençler takımında yer aldı. Marmara Üniversitesi Spor Akademisi Bölümü 2008 mezunudur. Özellikle vücut geliştirme sporu ile yakından ilgilenmektedir. Oyuncu Turgut Alp karakteri ile yaşlandırılmış makyajını alarak diziye devam edecektir. Ertuğrul Gazi’nin ölümünden sonra Osman Bey’in himayesinde ona hizmet etmeye devam edecek ancak yaşı gereği Diriliş Osman Final bölümünü göremeyecektir.

Kuruluş Osman Gazi Turgut Alp Kimdir

Kuruluş Osman Gazi Ertuğrul Beyi Kim Oynuyor ?

Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olan Kuruluş Osman Gazi dizisinde Ertuğrul Bey’in yaşlılık halini kim oynuyor ? Yaşlandırma tekniği ile Engin Altan oynamayacağı açıklandı. Burak Özçivit ile aynı bölümde hiç olmayacak olan iki baş rol oyuncusu hiç karşılaşmayacak. Ertuğrul Bey’in yaşlılığını kim oynayacak henüz belli değil. Ancak Kuruluş Osman Gazi dizisinde Engin Altan Düz Yatan olacak mı çok merak ediliyor. Dizinin ilk bölümlerinde Osman Bey 10 yaşında iken Ertuğrul diziye devam edecek. Yaşlılığında ise diziden Engin ayrılmış olacak. Ölüm sahnesi farklı bir oyuncu ile çekilecek.

Kuruluş Osman Gazinin Eşi Mala Hatun Kimdir ?

Kuruluş Osman Mala Hatun Kimdir

Osman Gazinin bilinen iki adet eşi bulunmaktadır. Rabi-a Bala Hatun ve Mala Hatun. Diriliş Osman ‘la sözleşme imzalayan güzel oyuncu Hazal Subaşı ‘nın hangi karakteri canlandıracağı ise sır gibi. Bizim tahminlerimize göre tarihimize daha iyi uyacak Mala Hatun’u canlandırması yüksek ihtimal görünüyor. Hazal Subaşı 2 mayıs 1996 doğumludur ve Boğa burcudur. İzmir Halkla İlişkiler Bölümü Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. 2015 yılında henüz 19 yaşında iken katıldığı güzellik yarışmasında üçüncü olduktan sonra bir çok dizi ve film teklifi almaya başladı. Güzel oyuncu büyük bir prodüksiyon olan Diriliş Osman ‘da rol alarak oyunculuk gelişimine büyük katkı sağlayacak.

Kuruluş Osman Mala Hatun Kimdir ? Hazal Subaşı’nın Gerçek Hayatı ve Sevgilisi

Kuruluş Osman Gazi Bey’in Yengesi Zühre Kimdir ?

Diriliş Osman Zühre Kimdir ? Osman Bey'in Yengesi

Kuruluş Osman dizisinde Osman Gazi ‘yi çok seven ve sürekli yanında duran Zühre Hatunu daha Yer Gök Aşk ve Asla Vazgeçmem dizilerinde de rol alan Ayşegül Günay oynayacak. 9 Kasım 1969 doğumlu olan Ayşegül Günay, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümü’nden mezun olmuştur. Birçok dizi ve film projesinde rol almıştır.

Kuruluş Osman Zühre Kimdir ? Osman Bey’in Yengesi

Kuruluş Osman Dündar Alp Kimdir ? Ragıp Savaş

Kuruluş Osman Dündar Alp Kimdir

Tarihi belgelerde çok açık olmayan ve ölüm şekli kulaktan duyma bilgilerin ağır bastığı bir kişilik Dündar Alp. 90 yaşında yiğeni Osman bey tarafından öldürüldüğü iddia edilir. Diriliş Osman dizisinde Dündar Alp ‘ı Ragıp Savaş canlandıracak. 1966 İzmit doğumlu olan oyuncu 1983 lü yıllarda profesyonel voleybol oyunculuğu yapmış, 1986 yılında ise oyunculuk eğitimi almak için Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü kazanmıştır. Bu bölümü 1990 yılında derece ile bitirmiştir. Bakırköy Belediye Tiyatrosu kurucularından da olan Ragıp Savaş, uzun yıllar burada tiyatro eğitimleri vererek gösteriler sergilemiştir.

Kuruluş Osman Dündar Alp Kimdir Nasıl Öldü? Tarihte Dündar’ın Yeri

 

Mevlüt Çavuş İsmail Hakkı Ürün Kuruluş Osman Kadrosunda mı?

Mevlüt Çavuş İsmail Hakkı Ürün Kuruluş Osman Kadrosunda mı?

Kuruluş Osman Gazi Ögeday Han Kimdir? Kaan Çakır

Kaan Çakır’ın oynadığı Kuruluş Osman Ögeday kimdir ? Kaan Çakır’ı daha önce oynadığı diziler Aliye, Mutluluk ve Bodrum Masalı adlı hikayelere verdiği hayatlardan tanıyoruz. Ögeday Han Moğol İmparatorluğunun Hakan’ıdır. 1 Şubat 1977 yılında İstanbul’da doğan Kaan Çakır o yıllarda İstanbul Tarihini anlatan diziyi çekeceğini ve tüm dünyada izleneceğini hayal bile edemezdi. Şimdilerde ise Diriliş Ögeday Han Kimdir dediklerinde şüphesiz bilinen isim olmayı başarmıştır. Aslen Yunan göçmenidir. Başak Çakır ile evlidir. Ali adında oğlu ile mutlu bir ailesi vardır. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda almıştır. Tiyatro bölümü mezunudur. 1993 yılında oynadığı Süper Baba ve Hastane dizileri onun ilk projeleri arasındadır. 1993 yılında başladığı oyunculuk hayatında son olarak 2016 yılında Bodrum Masalı dizisindeki Cahit karakterine hayat vermişti. 3 yıl aradan sonra Kuruluş Osman Gazi Ögeday Han kimdir sorusuna yanıt oldu. Oyuncumuza @kaancakirresmi tagı ile instagram üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kuruluş Osman Gazi Ögeday Han Kimdir - Kaan Çakır

Kuruluş Osman Gazi’nin Çocukluğunu Kim Oynuyor ?

Yiğit Mergen’i Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinden tanıyoruz. Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun dizisinde oynamıştı. Kenan’ın yani dizideki Fatih Sultan Mehmed’in çocukluğunu canlandırmıştı. Yiğit 4 nisan 2004 doğumludur. Leyla Şirin ajansına kayıtlıdır. İlk olarak 2013 yılında cinayet dizisi ile oyunculuk hayatına başlamıştır.

Kuruluş Osman Gazi'nin çocukluğunu kim oynuyor

Kuruluş Osman Gazi oyuncu kadrosu açıklandıkça konumuzun altında güncelleme yapacağız. Bizi takip etmek için dizihaberi.tv sitemizi kaydetmeyi unutmayın. Eylül ayından itibaren ilk bölümlerini yayınlayacak Kuruluş Osman Gazi dizisinin gelecek bölüm haberlerini, senaryo gereği neler olacağını ve Türk Tarihi ile eşleşen tüyoları sizlere bildireceğiz. Dizi hakkında kesinleşen oyunculardan yazmadığımız var ise yorumlar kısmından bizlere iletin.

Kuruluş Osman Gazi Oyuncuları Kadrosu Kimdir

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.