Kuruluş Osman Mala Hatun Kimdir ? Hazal Subaşı’nın Gerçek Hayatı ve Sevgilisi

Ekim ayında TRT 1 ekranlarında Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olarak yayınlanacak Kuruluş Osman Mala Hatun Kimdir merak konusu oldu. Tarihimize göre çekilen dizinin senaryosunda Mala Hatun‘u kim oynayacak ? Hazal Subaşı Kuruluş Osman dizinde hangi karakteri oynayacak?

Kuruluş Osman Mala Hatun Kimdir Hazal Subaşı'nın Gerçek Hayatı ve Sevgilisi

Sürecin yaklaşması ile gizli tutulan oyuncuların bir bir dizi setine gelmeye başlaması merakları daha çok arttırdı. Diriliş dizisinde Engin Altan Düzyatan’ın yaşlanmasından sonra yerine oğlu Ertuğrul Bey geçiyor. Tarihimize göre bire bir ilerleyen ve Osmanlı devletinin kuruluşunu en iyi anlatan dizide bu sezon Osman karakterine can verecek Burak Özçivit olacak. Osman Bey’in tarihimizde iki adet eşi bulunmaktadır. Rabi-a Bala Hatun ve Mala Hatun. Mehmet Bozdağ ile masada imzaları atan Hazal Subaşı hangi karakteri canlandıracağı ise sır gibi. Bizim tahminlerimize göre tarihimize daha iyi uyacak Mala Hatun‘u canlandıracağı yönünde. Ancak düşük bir ihtimal ile Hazal, Rabi-a karakterini de oynayabilir. Sonuç olarak geçtiğimiz sezon Halka dizisinin güzel oyuncusu bu sezon çıtayı yükselterek bütçesi çok daha fazla olan Kuruluş Osman dizisinde Osman’ın Hatunlarından birisi ve büyük ihtimalle Mala Hatun’u oynayacak.

Kuruluş Osman Mala Hatun Hangi Dizide Oynuyordu

Kuruluş Osman Mala Hatun Kimdir?

Tarihimizde Osman Bey ilk Mala Hatun ile evlenmiştir. İkinci evliliğini ise Rabi-a Hatun ile yapmıştır. İki eşi ile de birlikte yaşamıştır. Güzelliği dolayısı ile ikinci eşi Rabi-a Hatun’u oynama ihtimali de olan Hazal’ın şuan hangi kadını canlandıracağı kesinlik kazanmamıştır. Hazal Subaşı 2 mayıs 1996 doğumludur. İzmir Halkla İlişkiler Bölümü Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Popüleritesi ise bir form doldurarak başlayan hazal 2015 yılında henüz 19 yaşında iken katıldığı güzellik yarışmasında başladı. Yarışmada üçüncü olduktan sonra bir çok dizi ve film teklifi almaya başladı. Oyuncu olmaya karar veren Hazal o yıllarda nereden bilebilirdi ki Diriliş Osman Mala Hatun kimdir dediklerinde Türk Tarihini en iyi anlatan dizinin baş rolündeki Burak Özçivit’in Hatun’u olacağını. 166 cm boyunda 53 kg ağırlığındadır. Hazal Boğa burcudur.

Kuruluş Osman Mala Hatun Kimdir

Kuruluş Osman Mala Hatun Hangi Dizide Oynuyordu ?

Kendisini yine TRT 1 ekranlarından tanıdık. Adını Sen Koy dizisi ile ilk dizi setini tamamlayan oyuncu güzelliği kadar oyunculuğu ile de ön plana çıktı. Erkan Meriç ile oynadığı dizi güzel reyting aldı. TRT 1 kanalından ayrılmayan sanatçının en son geçen sezonda rol aldığı Halka dizisindeki Bahar rolü çok beğenilmişti. 2019-2020 yılları arasında ise Kuruluş Osman Mala Hatun kimdir sorusuna yanıt olacak. 2018 yılında Bir Umut Yeter dizisinde Elif karakterini oynamıştı.

Kuruluş Osman'ın Hatunları

Hazal Subaşı’nın Sevgilisi Kimdir ?

Kuruluş Osman Mala Hatun’un gerçek hayattaki sevgilisi Erkan Meriç’tir. İkili sosyal medya üzerinde  sık sık kavgaları ile gündeme gelmiş bir ayrılıp bir barışmıştır. İlişkileri çok hızlı olduğu için takip etmekte güçlük çekiyor. Ancak çok merak edenler için @hazalsubasii instagram hesabını takibe alarak ünlü sanatçıyı takip edebilirsiniz.

Hazal Subaşı'nın Sevgilisi Kimdir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kuruluş Osman Mala Hatun Kimdir ? Hazal Subaşı’nın Gerçek Hayatı ve Sevgilisi (1 Yorum)

 1. ❤️Hazal Subaşi Gözel Oyuncu Adını Sen Koy Dizisinden
  ❤️Tanınmış Zehra Ömer Aşk Hekayesi Dilerde Dastan
  ❤️Olmuş Ödüler Kapıların Acdı Diğer Dizileri Ödül Sevinçin
  ❤️Kapısın Bağladı☀️Diriliş Osman☀️Hekayesi Diger
  ❤️Dizilere Benzemez Osman Beyin Eşi Olmak Tariki
  ❤️Kahramanın Hekayesin Anlatmak Böyük Lütfdü Hazal
  ❤️Bu Dizide Dahada Parlayaçağ Ödüler Kapısın Acaçağ
  ❤️Hazala Uğurlar Arzu Ediriz Dizi Kolektivine Uğurlar
  ❤️Hazala Hayatda İyi İnsanla Karşılaşmasın Arzu Ediriz
  ❤️Hazal En İyi İnsanla Olmağa Hak Edir Erkan Ona Layik
  ❤️Deyil Ona Layik İnsan Yanında Olardı Onu Yarı Yolda
  ❤️Koymazdı Aşk Sevgi Endise Deyil Geyin Sabah
  ❤️Geyinme Aşk Sevgi Bir Kere Yaşanır Zaten İndiki
  ❤️Zamanda Aşkı Yaşamak Zor Cünkü Oyuncular Aşkı
  ❤️Koruya Bilmir Tekrar Tekrar Dizilerde Aşk Hekayesin
  ❤️Yaşayır Dizide Karşılaşdığları İnsanda Sanki Aşkı
  ❤️Bulmuşlar Kimi Olur Ama Bunlar Onlar Ücün Bir Röya
  ❤️Kimi Olur Sonunda Oyanılar Aşk Sevgi Bitir Hazala Aşk
  ❤️Yollarında Dizi Hayatında Uğurlar Sizi Cok Sevirik

Etiketler: Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2019