Kuruluş Osman Zühre Kimdir ? Osman Bey’in Yengesi

Burak Özçivit’in baş rol oynadığı dizide Osman Bey’in yengesi Kuruluş Osman Zühre kimdir? ATV’nin TRT1’den transfer ettiği dizide Osman Bey’in yengesi Zühre kimdir merak ediliyor. Profesyonel oyuncuyu kim canlandırıyor? Kuruluş Osman oyuncu kadrosunda yer alan Ayşegül Günay hakkında detaylı bilgileri konumuzda bulabilirsiniz.

Diriliş Osman Zühre Kimdir? Osman Bey'in Yengesi

Kuruluş Osman Zühre Kimdir ?

Tarihimizde Osman Bey’in yengesi olarak rol almaktadır. Tarihte Osman Bey’i sürekli takdir eden yaptıkları ile onu destekleyen yengesini Ayşegül Günay oynamaktadır. 9 Kasım 1969 doğumludur. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümü’nden mezun olmuştur. Ondan fazla dizi ve film projesinde rol almıştır. Sürekli yaptığı işte başarılı olma hırsı ile davranmaktadır. Bu özelliğini sevgili arama konusunda da değerlendiren Ayşegül Günay ( Zühre ) çok zengin bir iş adamı ile evlendi. Medyanın yakından takip ettiği Ayşegül, Azin Sancaktar ile evlidir. Çok zekidir ancak iplerin her zaman kendinde olmasını ister. Oldukça kıskanç yapısı vardır. Başkalarının ondan başarılı olmasına dayanamaz. Her zaman daha iyisini yapmak için çalışıp ön planda olmayı sever. Bu düşünce yapısı yönetmenleri dizi setlerinde sık sık yormaktadır.

Diriliş Osman Zühre Kimdir

Kuruluş Osman Zühre Nerede Hangi Dizide Oynuyordu?

2006 yılında Kaybolan Yıllar dizisindeki Niran karakteri ile diziye dahil olmuştu. eşref Saati ve Derman gibi dizilerde rol alan oyuncu 2008 yılında yayınlanan Küçük Kadınlar dizisinde Eda karakteri ile Türkiye’nin tanınan yüzü haline geldi. Küçük Kadınlar dizisinden sonra Aile Saadeti dizisinde yer alsa da pek reyting toplanmaması nedeni ile dizi erken bitirildi. Yer Gök Aşk dizisinden sonra Asla Vazgeçmem dizisine Aygül karakteri ile girdi. 2018 yılında Bir Mucize Olsun (Esma Sancaktar) ve Verda dizilerinde yer alsa da çok uzun oyunculuk yapamadı. 2019-2020 sezonunda TRT1 kanalından ATV’ye geçen Diriliş dizisinin Osman Bey versiyonu için gelen teklifi kabul etti. Dizide Osman Bey’in yengesi Zühre Hatun’u oynayacak.

Diriliş Osman Zühre Nerede Hangi Dizide Oynuyordu

Kuruluş Osman dizi oyuncuları kimdir tam listeyi merak ediyorsanız alakalı konumuzu okuyabilirsiniz.

Diriliş Osman Gazi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri Kimdir ?

Engin Altan Düzyatan ile başlayan Erutğrul Bey’in oğlu Osman Bey’in yengesi Zühre hakkında sormak istediklerinizi bize yorumlar kısmından gönderebilirsiniz. Editörlerimiz hemen cevap verecektir.

Osman Bey'in Yengesi Zühre Kimdir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kuruluş Osman Zühre Kimdir ? Osman Bey’in Yengesi (1 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 19 Temmuz 2019