Diriliş Titan Kimdir, Diriliş Ertuğruldaki Şövalye Titan karakteri tarihi bilgileri

Sevilerek izlenen Trt1 dizisi Diriliş Titan Kimdir, Diriliş Ertuğruldaki Şövalye Titan karakteri tarihi bilgilerini sizlere sunacağız bu konuda.. Diriliş Ertuğrulda 22 kasım çarşamba günü yayınlanan bölümünde adı geçen Efsane Şövalye Titanın kim olduğu ve nasıl bir karakter olarak diziye katılacağı merak konusu oldu. Titan isimli oyuncuyu kim canlandırıyor? Ogün Kaptanoğlu

Diriliş Ertuğrulda 22 Kasım 2017 günü yayınlanan 69. bölümde adı geçen ve tarihi bir karakter olan Efsane Şövalye Titan isminde bir isimden bahsedildi. Önemli bir isim olan ve kaleye çağrılan Şövalye Titan Kayılar için nasıl bir tehdit olacak nasıl bir bela olacak ileriki bölümlerde göreceğiz.

Diriliş Ertuğrulda 97. bölümde ekrana gelmesi beklenen Titan karakteri ile ilgili çok fazla bilgi olmadığı için sizlere şimdilik bu kadar bilgi veriyoruz ama en kısa sürede Tarihte Titan isimli Şövalye varmıdır varsa tarihi bir özelliği var mıdır bu konuda detaylıca yazacağız sizlere.. Diriliş Ertuğrul Titan rolünü hangi oyuncunun oynayacağını da hemen sizlerle paylaşalım..

Diriliş Ertuğrul Titan Kimdir: TRT’nin reyting rekortmeni fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul oyuncu kadrosuna Ogün Kaptanoğlu dahil oldu. Son olarak ‘Deli Gönül’ dizisiyle ekranlara gelen Ogün Kaptanoğlu, ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinde’ Titan’ karakterini canlandıracak. ‘Titan’ rolü için imaj değişikliğine giden oyuncu, 29 Kasım Çarşamba günü yayınlanacak bölüm ile izleyici karşısında olacak.

Bunu Görmelisin!  15 Şubat İstanbullu Gelin Birden Geldin Aklıma yakıverdin ışıkları Şarkısı Tuna Kiremitçi

İşte Ertuğrul Beyin Son duası: “Beylerim! Davamız, rızayı ilahi için yeryüzünde adaleti hakim kılmaktır… Ne zulmedecez ne de zulme boyun eğecez! Bu dava uğrunda başlıya baş, dizliye diz çöktürecez… Ve adaletin kutlu sancağını Allah’ın izniyle cihanın dört bir yanına dikecez.”

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Diriliş Titan Kimdir, Diriliş Ertuğruldaki Şövalye Titan karakteri tarihi bilgileri (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 29 Kasım 2017