Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Oyuncuları

Dirilişte Göktuğ Bey Kimdir? (Arda Öziri) Bilgileri Tarihte Göktug Kimdir

Diriliş Ertuğrul dizisindeki Göktuğ Bey Kimdir? hakkında ne gibi bilgiler var nasıl bir karakter kısa süre içinde sizlere detayları ile yazacağız. Diriliş Ertuğrul dizisindeki Göktuğ Bey karakterini (Arda Öziri) canlandırıyor. Arda Öziri Bilgileri İnstagramı ve diriliş dizisindeki sahnelerinden oluşan videosu ile gerçek adı soyadını sizlere bu içerikte sunuyoruz.

Dirilişte Göktuğ Bey Kimdir? Bilgilerini sosyal medya hesaplarını İnstagramı Dirilişte Göktuğ Bey karakterini canlandıran (Arda Öziri) Bilgileri Tarihte gerçek Göktug Kimdir konusundaki bigileri buradan aktaracağız sizlere.

Göktuğ (Arda Öziri) 
Vezir Köpek’in has adamıdır. Köpek’in sarayda adım adım kurduğu darbeci kanadın önemli emirlerini ve komutanlarını bilir ve aralarında köprü vazifesi görür.

Dirilişte Göktuğ Bey Kimdir diye soranlara cevap Arda Öziri isimli oyuncudur. Dizide Sadettin Köpek’in en yakın adamı Göktuğ’u canlandıracak olan oyuncu yakın zamanda başka dizide rol almamıştı. Peki Diriliş Ertuğrul’un Göktuğ’u Arda Öziri kimdir? Arda Öziri, 14 Eylül 1978 tarihinde İzmirde doğdu. Eğitimini İzmirde Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünde tamamladı. En son Aşkın Bedeli isimli dizide rol almıştır.

Continue Reading
Bunları da Seversin Sen...
Yorum için TIKLA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer Dizi Oyuncuları

To Top