Dizi Haberciliğinde Yeni Bir Sayfa: DiziHaberi.TV

Dizi sektöründe uzun yıllardır emek veren, dizi haberciliği bir tık ileri taşımak için yol kateden ve bu uğurda yeni bir başlangıç yapan sitemiz Dizihaberi.Tv sizler için en özel ve güzel haberleri özgün yazıları ile sizlere ulaştırma gayretinde olacak.

Dizi Haberciliğinde Yeni Bir Sayfa: DiziHaberi.TV sloganı ile Dizi haberleri ve dizi özetleri konusundaki özgün bakış açımızı sizinde görmeniz ve sitemize katkılarda bulunmanız için hepinizi sitemize davet ediyoruz. Dizilerin güncel hayatta bir yeri var ve hepimiz az veya çok bir takım dizilerin esiri olmuş vaziyetteyiz. Bu esareti en aza indirmek ve özgün bir çerçevede dizi haberciliği yapmak adına Dizihaberi.Tv isimli yeni sitemiz 1 Mayıs 2017 tarihinde kurulmuştur.

Dizihaberi.Tv neyi amaçlar amacı nedir: Aslında tüm sitelerde olduğu gibi dizi haberlerini dizi özetleri ve tüyolarını fragmanlarla birlikte izleyicinin seveceği kıvamda sunmak ve gelecek dizilerin yeni sezon haberlerini bilgilerini sizlerle paylaşmak temel hedefimizdir.
Her ziyaretçi bizim için kıymetlidir. Dizihaberi.Tv  sitesine değer verip giriş yapmış bir kullanıcı hem mobil hemde masaüstü farketmeden en kaliteli içeriği alma ve öğrenme hakkına sahiptir. Ancak paylaşma konusunda özgün yazılarımızın hunharca katledilmesine de maalesef göz yummayız. Gerekli gördüğümüzde sitemiz haklarını ihlal edenler hakkında yasal haklarımızı savunur ve gerekli hukuki işlemleri art niyetli şahıslara, gelişmiş ip sorgulamaları ile detaylı bilişim davaları şeklinde yansıtırız.

Sitemizin sadece Türkiye’de değil tüm dünyada saygın bir yere ulaşması ve güvenilir bir dizi haberi sitesi olması ilk adımdır bizler için. Bu konuda en hassas davranışlarımızı zamanla gözlemleyebilirsiniz. Dizihaberi.Tv  bir marka olma yolunda ilerlemek üzere yola çıkmıştır. Bu ince uzun yolda başarılar diliyor tüm ziyaretçilerimize şimdiden teşekkür ediyoruz.. Dizihaberi.Tv Yönetim ekibi..

YORUMLAR

  1. Dizihaberi tv stesin iki yaşına sayılı günler kalıp ömrü uzun olsun dizihaberi tv hemşe yaşasın dizi ailesin dostların resimlerin neden kaldırılıp Bu heç doğru olmadı

  2. Dizihaberi.Tv Kollektivine Uğur’lar Arzylayeram Allah Onlara Sebir Versin Uşderi Cox Cetindi Bütün Ölkelerle Temas yaratmak Arzularen Bilmek Onlare Fikirlerin Aydenlatmaq Cetindi Ekibinize Teşekkür Edirem

    1. Biz teşekkür eder her zaman bekleriz sizleri aramızda görmekten çook mutluyuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.