Dizi Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor 2019 2020

Dizi oyuncuları bölüm başı ne kadar para alıyor 2019 2020 belli olmaya başladı. Engin Akyürek, Engin Altan Düzyatan, Tolgahan Sayışman, Murat Yıldırım ve birçok oyuncu bölüm başına servet kazanıyorlar. İşte kazandıkları paraların listesi.

Dizi Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor 2019 2020

Engin Akyürek Ne Kadar Kazanıyor ?

Engin Akyürek uzun aradan sonra Sefirin Kızı dizisinde rol baş rol oynayacak. Dizinin kahramanı ise 13 bölüm için imza attı. Toplamda 1 milyon 170 bin TL para alacak oyuncuya bölüm başı 90 bin TL ödeme yapılacak. Dizi yayından kaldırılsa bile ödemesini alacağı sözleşme maddesinde sabit. 13 bölüm sonrasında ise tekrardan masaya oturulacak.

Engin Akyürek Ne Kadar Kazanıyor ?

Neslihan Atagül Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor ?

Neslihan Atagül Sefirin Kızı dizisinde Engin Akyürek’in partneri olarak oynayacak. 1992 doğumlu 27 yaşındaki ünlü güzel ise 13 bölüm için anlaştığı diziden bölüm başı 65 bin tl ödeme alacak. Sanatçının kazandığı paralar ile iyi bir yatırım yaparak geleceğini garanti altına almasını temenni ediyoruz.

Neslihan Atagül Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor ?

Engin Altan Düzyatan Bölüm Başı Kaç Para Alıyor ?

Diriliş Ertuğrul dizisi ile trendini yükselten oyuncu 2019 2020 yeni projesini açıkladı. Savcı Orhan’ı oynayacak Engin Bey Kod Adı Kurşun dizisinin baş rolünde olacak. Dizi için şimdiden artan beklentinin maliyetleri de dudak uçuklatıyor. Bölüm başına tam 110 Bin TL ücrete anlaştı. Fox Tv’de eylül ayı içerisinde yayınlanacak ağır dizinin maliyetleri nasıl kaldıracağını merak içerisinde takip ediyoruz.

Engin Altan Düzyatan Bölüm Başı Kaç Para Alıyor ?

Burçin Terzioğlu Ne Kadar Kazanıyor ?

Kod Adı Kurşun dizisinde Engin Altan Düzyatan’ın partneri rolündeki Burçin Hanım ne kadar kazanıyor ? Fiyatların yüksek olduğu dizi için Burçin Hanım bölüm başına 70 bin tl için imza attı. Sadece iki baş rol oyuncusu için 180 bin TL gibi önemli bir rakam yapımcı firmanın kasasından çıkacak olması tedirginlik yarattı.

Burçin Terzioğlu Ne Kadar Kazanıyor ?

Mucize Doktor Taner Ölmez Bölüm Başı Fiyatı

Uzun aradan sonra dizi teklifini kabul eden Taner Ölmez Mucize Doktor dizisinde baş rol oynayacak. Ali Vefa rolü için ise yapımcı firma bölüm başı fiyatı 35 bin TL’yi kabul etti. İmzaları atan iki taraf çekimlerine başladığı dizinin ilk tanıtımını da yayınlayarak beklentiyi ölçtü.

Mucize Doktor Taner Ölmez Bölüm Başı Fiyatı

Murat Yıldırım Bölüm Başına Ne Kadar Para Alıyor ?

Kim Milyoner Olmak İster sunuculuğundan transfer edilen Murat Yıldırım için bölüm başına verilecek para belli oldu. Herkesin merak ettiği ve dünyaca ünlü oyuncumuz Murat Bey bölüm başı 90 Bin TL için ATV’den ayrıldı. Show Tv’de yayınlanacak Ramo dizisi oyuncuları arasına katıldı. Ramazan karakteri için de ilk ödemesini alan oyuncu çekimlere başladı.

Murat Yıldırım Bölüm Başına Ne Kadar Para Alıyor ?

Hercai Akın Akınözü Kaç Para Kazanıyor ?

Hercai dizi oyuncularına zam yapılması ile baş rol oyuncusu Akın Akınözü diziye devam etmesi için yapımcı firma ile fiyatta anlaştı. Bölüm başı 45 Bin TL’ye imza atan oyuncunun aylık ödemesi 200 bin TL’ye yaklaşan bir rakama tekamül ediyor. Hercai dizisinde en yüksek fiyatı alan oyuncular arasında.

Hercai Akın Akınözü Kaç Para Kazanıyor ?

Hercai Ebru Şahin Kaç Para Alıyor ?

Hercai Dizisi ile geri dönen Ebru Şahin 2019 2020 fiyatı belli oldu. Son zamanlardaki TL değerinin ekonomik değişimini de göz önünde bulundurarak fiyat artışı talep eden oyuncu Ebru Şahin yeni sezonda haftalık 30 Bin TL için bölüm başına anlaştı. Hercai dizisinin diğer dizilere göre daha ekonomik dizi olduğunu söyleyebiliriz.

Hercai Ebru Şahin Kaç Para Alıyor

Dizi oyuncuları ne kadar kaç para kazanıyor ? Ebru Şahin, Akın Akınözü, Murat Yıldırım, Engin Altan Düzyatan, Taner Ölmez, Burçin Terzioğlu, Neslihan Atagül, Engin Akyürek bölüm başı kaç para alıyor ayrıntıları ile konumuzda bulabilirsiniz. Ayrıca oyuncuların katıldığı defileler programlar ve reklam çekimleri ile ek gelir elde ettiklerini de unutmayalım. Bölüm başına 200-300 bin tl gibi söylentilere inanmayın ancak ek gelirleri ile bu rakamlara çıkabilen sanatçılar olabildiğini de unutmayın. Merak ettiğiniz oyuncu kaç para kazanıyor diye bize yorum yazmanız durumunda hemen size bilgisini ulaştıracağız.

Dizi oyuncuları ne kadar kaç para kazanıyor

YORUMLAR

 1. Az alıyorlar çalışanlar da az az alıyor oyuncular da ülkemizin durumu bu

 2. Bence bütün suç bizde size soruyorum bir doktor mu millete daha faydalı bir oyuncumu? Bir oyuncunun mu işi daha zor bir doktorun mu?Dünyada hiç doktor olmasaydı ne kadar zorlanırdık hiç oyuncu olmasaydı ne kadar zorlanırdık?Son olarak bir doktoramı daha değer veriyoruz bir oyuncuyamı?(doktorluk mesleğini örnek olsun diye dedim ama siz alnın teriyle helal yoldan kazanç elde edilen her mesleği doktorluğun yerine koyabilirsiniz.Yani demem oki biz bunlara çok değer verdik onları gözümüzde abarttık. Onlar benim senin bizim sayemizde bu kadar kazanıyor biz bir yıl hiç dizi, film, magazin izlemesek hepsi aç kalır.Bence bu kadar önem vermek yanlış!

 3. Oktay kaynarca ne kadar alıyor

 4. çoğu vasıfsız olan sözde iyi oyuncularımızın ülkenin en iyi üniversitesinde okumuş olan ben ve benim gibi gençlerden daha çok para kazanıyor olması…hak ve adalet bu hayatın neresinde diye soruyor insan.

 5. bu paralar çok büyük bu kadar verilmemesi lazım.Çünkü asgari ücretliyi düşünecek olursanız helal olmayan para

  1. Haklisin da kardeş zaten onlarida asgari ücretliler ayıla bayıla izlediğinden reyting uğruna yüksek ücret alıyorlar

 6. Tolga sarıtaş?

 7. Ozlem conka ne kadar kazaniyor

 8. ☀️Dizi Oyuncuları Dizi Obrazlarından Yüksek Para
  ☀️Almağa Layik Onlar Hayatların Güzel Günlerin
  ☀️Dizi Hayatında Keciriler Gercek Hayatların Kapıların
  ☀️Bağlayıp Dizi Hekayelerin Gölgesinde Yaşayılar Şu
  ☀️Onlar Ücün Zor İller Onları Dizi Yuvasına Yığır Dizi
  ☀️Hekayesi Onların Hayatına Sadeçe Yorğuluk Para
  ☀️Pul Bekş Edir Dizi Bitdikde Gercek Hayata Kayıdılar
  ☀️Dizi Oyuncuların Baş Kahramanları Cok Zorluk Cekir
  ☀️Kahramanlar Gercek Hayat Yaşamış Gibi Olular Para
  ☀️Pul Onların Yorğunluğun Yok Etmir Oyunculara Uğular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.