Dizihaberi.TV Ailesi Özel Sayfası

Dizihaberi.Tv ailesi olarak Adını Sen Koy dizisi öncülüğünde biraraya geldik. Sesini duymasak da kendisini hiç görmesek de oldukça güzel bir arkadaşlık ortamı kuruldu sitemizde.. Konu ne olursa olsun muhabbetimiz koyu oldu, hangi arkadaşımız nereden yazarsa yazsın hiç ayırt etmedik etmeyeceğiz de..

Bu özel ve güzel dostlukları daha da pekiştirmesi için yeni bir sayfa açarak yorumcularımızın hem doğum günlerini hemde kısa bilgi ve fotoğraflarını paylaşmayı deneyelim istedik. Daha önce Demet hoca için yaptığımız Doğum günü oldukça güzel olmuştu.. Yanında olamasak, pastayı birlikte kesemesek de sitemizde paylaşıp kutlamak bile güzeldi.

Diğer arkadaşlarında benzer şekilde doğum günlerini hatırlamak için yorumcu üyelerimizin doğum tarihlerini, kısa özgeçmişleri ile fotoğraflarından oluşan kısa paylaşımları bu sayfada toplayacağız. [email protected] adresine kısa özgeçmişinizi ve resimlerinizi gönderebilirsiniz.. Şimdiden tüm üyelerimize teşekkür ederiz… İlk sırada sitemizin daimi üyesi, analizci ve yorumcusu Gülay hanım var..

Gülay ALBASAN KİMDİR?

11.12.1982. Yılında, KASTAMONU İLİ, TAŞKÖPRÜ İLÇESİ, OZAMANKİ ADIYLA SERÇİMEN, ŞİMDİKİ ADIYLA YEŞİL YURT KÖYÜNDE, soĝuk bir kış gününde, Annem düĝüne gitmeye hazırlanırken, dur anne, nereye gidiyorsun? ben geliyorum deyip, Dünyaya gelmişim..Dört kız kardeşin iki numarasıyım. 8 yaşına kadar bu köyde yaşayıp, sadece birinci sınıfı köy okulunda okuyabildim..Daha sonra Babam İSTANBUL yolcusu kalmasın deyip, bizi İSTANBULA getirdi..yani mecburi göç diyelim biz ona…

Burada ikinci sınıftan beşinci sınıfa kadar okuyup, ilk okul diplomamı aldım..yani hiç diplomasız değilim..şaka biyana, okuldan sonra, Kendi isteğimle diyanetin kız kur’an kursuna gittim bir yıl boyunca..Daha sonra yine kendi isteğimle, sırf çift katlı ranzalarına heves ettiğimden dolayı, yatılı kız kur’an kursuna gittim..TEKİRDAĞ, HAYRABOLU, HİSAR KIZ ÖĞRENCİ YURDUNA..İyikide gitmişim..Burada aileme olan özlem hasret ve yalnız kalışlarımda, onlara karşı daha sımsıkı sarılmam gerektiğini,ve onların benim için ne kadar deĝerli olduklarını anladım..bir buçuk yıl burda okudum..ama tabi herşeyin bir bedeli vardı, ve benim ailem aidatları karşılayamadığı için, beni kurstan aldılar..

Ve hayatımda Tekstil serüveni başlamış oldu..gel zaman git zaman, Derken 2001 yılında eşimle tanıştık, 2004 yılında evlendik..2009 da kızım doğdu..2012 de sarı sıpam doĝdu..Şimdi çalışmıyorum. Çocuklarımla, evimle, ve siz değerli arkadaşlarımla ilgileniyorum..ELHAMDÜLİLLAH, mutluyum.sağlıklıyız. . Sizleri ve hayatı seviyorum..
HERKES ZORLUK ÇEKER..
ÖNEMLİ OLAN, ZORLUĞUN SENİ İÇİNE ÇEKMESİNE İZİN VERMEMEK..

dav
dav
bdr

Oğuz ÖZDERE KİMDİR?

1978 Yilinda, Kayseri’nin Yesilhisar ilçesine bagli Soganli Köyünde, çiftçi bir ailenin altinci ve son çocugu olarak dünyaya geldi.

Ilkögretimi Soganli Köyü Ilkögretim Okulunda, Orta Okulu Yesilhisar Imam Hatip Lisesinde, Lise ögrenimini de Kayseri Melikgazi Imam Hatip Lisesinde tamamladi.

Üniversite yillarina Dumlupinar Üniversitesi Bilgisayarli muhasebe bölümünde basladi.Daha sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi, Tarih Ögretmenligi bölümünü kazandi.Ardindan Gazi Üniversitesinin ayni bölümüne yatay geçis yaparak Ankara’da lisansini tamamladi. 2001 yilinda mezun olduktan hemen sonra Kirikkale ili Yahsihan Ilçesi, Irmak kasabasina Sosyal Bilgiler ögretmeni olarak atandi. Ayni yil Ankara’da Gazi Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Yakinçag Tarihi Anabilim dalinda yükseklisans yapmaya basladi.2004 yilinda tezini tamamlayarak yüksek lisansini bitirdi.

2005 yilinda astegmen ögretmen olarak Sirnak ilinde askerligini yapti.

Halen KIRIKKALEDE Sosyal Bilgiler Ögretmeni olarak görev yapmaktadir.

Üniversite yillarinda gezi, kulup ve sosyal etkinliklere katildi. 2000 yilinda Gazi Üniversitesinde ilk Fotograf sergisini açti. Bir çok ulusal Fotograf yarismasina katildi. Fotograf, Müzik, Internet ve Fenerbahçe hayatinda önemli bir yer tutar.

Yaradilani sever Yaradandan ötürü.Insanlara deger verir ama degersizlesenlerede hakettigini verir.Ögrencileri çok sever.Bu yüzden ögretmenlik meslegi onun için idealdir.Sorgulayicidir,hayati ve olaylari sorgular.Tartismayi ve muhalefeti sever ama gerektiginde dogrular karsisinda susmasinida bilir.Hayati dolu dolu yasamayi sever.Engelleri asmak onun için bir hayat felsefedir..

Şule Teyze KİMDİR?

1975 dogumlu lüleburgazın turgutbey köyünde dogmuşum aslen trakyalıyım. 5 yaşında babam ölünce istanbula baglarbaşına geldim. ilk okulu sokullu mehmet paşada okudum. orta okulu üsküdar şemsi paşa salacakta akşam kız sanat enstitüsü okudum orta okulu. başka okuyamadım çünkü şartlarım el vermedi. 1 sene corciden ders aldım evlenmeden önce makyaj uzmanlıgı sertifikası aldım uzun zaman makyaj yaptım.evlendim çocuklarım oldu çok mutlu bir evliligim var ve şimdi ev hanımıyım. şimdide çok degerli olan bana deger veren arkadaşlarım var sizi çok seviyorum ben sizin beni sevebilme ihtimalinizi sevdim.

Oğlak burcuyum.burcumun tüm özelliklerini taşırım.beyaz sihay yeşil, ve vişne çürüĝü renklerini çok severim.çok duygusalım, çokta kararlı, hiç bir işimi yarım bırakmam. Sevdimmi tam severim..boyum, 1.65 kilom 68.kitap okumayı çok severim. Tarihe aşığımdır.herkesi olduğu gibi kabul ederim. Deniz kum vaz geçilmezim.en son olarakta, site yönetimize binlerce teşekkür ederim. Bizi bir birimizle tanıştırdığı için..hepinizi çok seviyorum..

ÇALIKUŞU (Gecekuşu) KİMDİR?

Ben Hanife yani sizin bildiğiniz ismimle Çalıkuşu yada gecekuşu. 1998 Konya Meram doğumluyum. Ailemin 4 çocuğundan en büyüğü benim. Çocuğum gayet yaramaz və birazda şımarık geçti. Yani hala biraz öyleyim ama olsun o kadarda. Çalıkuşu ismine uygun olarak ağaçlara tırmanmaya çok severdim. Evimizin yanında bir yol vardı. Annemgil derler o yolda sürekli koşarmışım. Neyse gelelim okul hayatıma. İlkokulu Konya’da okudum. İnanır mısınız evdeki o yaramaz Hanife okulda süt dökmüş kediye dönerdi. Okulda genelde sessizdim. Ve utangaç. İlginç bir şey dimi. Babamın işi nedeniyle ortaokulu Ankara’da okudum. Lise üçe kadarda Ankara’daydık. Ama tabi insanın memleketi bi başka oluyor. Babam tayininde istedi. Ve tekrar Konya ya geldik. Ha bu arada ben liseyi de açıktan okudum. İlk başta istemiyordum ama liselerin durumunu gördükçe bunun benim için daha iyi olduğunu anladım. Şu an Üniversite 1. sınıf öğrencisiyim. Hayatımdan memnunum. Annem babam ve dört kardeşimle aynı doğduğum mahallede yaşıyorum. Biraz da hayallerimden bahsedeyim. Şimdiye kadar hep doktor olmak istedim. Ama hem açıktan okunmayacağı için hemde mat ve Fenim pek iyi olmadığı için bu hayalim suya düştü. Artık doktor olamam ama bir ilk yardım kursuna gidip ilk yardımı öğrenmek ve birgün bir insanın hayatını kurtarmak istiyorum. Bunun dışında bazı hayallerim de var tabi. Mesela bunlardan birkaçı ata binmek, ok atmak, İstanbul’a gitmek, denizi görmek… Birkaçda sevdiğim şeylerden bahsedeyim. Kitap okumayı çok severim. Sonra edebiyatı özellikle şiir okumayı severim. Televizyon izlemeyi ve gezmeye çok severim. Tabiki bu siteye girmeyi de Ha bide unutmadan uykuyu çok seviyorum. Hiç demeyin sen gecekuşu değilmişsin diye. Gece uyuyamadığım uykuyu sabah telafi ediyorum merak etmeyin. Neyse kısaca Çalıkuşu bu işte.

ASLINUR KİMDİR?

1 Ağustos 2002’de Manisa’da doğdum, Uşak’lıyım. Burcum aslan. İlkokulun 1. ve 2. sınıfını Ahmet Tütüncüoğlu İlkokulu’nda okudum. Daha sonra o mahalleden taşındık ve geri kalan ilköğretim ve ortaöğretimimi de Gediz Ortaokulu’nda okuyup mezun oldum. Liseyi dee.. neyse böyle yani hayatın daha başındayım, yaşanmışlıklarım çok az.
Burcumun özelliklerini çok taşıyorum, genelde kararlıyımdır her şeyde, bir şeyi kafama koyarsam mutlaka yaparım kimse engel olamaz. Bazen bu kararlılığım inatçılığa dönüşebiliyor tabi 🙂
Arkadaşlarımla gezmeyi tozmayı, film seyretmeyi, boş vakitlerimde kendi çapımda rsim çizmeyi ve keçeden eski malzemelerden bir şey tasarlamayı seviyorum, bu yüzden arada DIY videoları da izliyorum.

Ve 2 tane hayalim var, ben önce güzel ülkem Türkiye’nin tüm illerini daha sonra da dünyadaki bir kaç ülkeyi gezmek istiyorum. Ve ikinci hayalim ise küçüklükten beri İngilizce öğretmeni olmak 🙂 (NOT: tabi bu iki hayalim bu siteyi ve siz güzel insanları tanımadan önceydi, şimdi 3. bir hayalim daha var, bir gün hepinizle aynı şehirde bir araya gelip, yüz yüze tanışmak 🙂

TATLICI ÜLKER KİMDİR?

Ben Tatlıcı Ülker 16 şubat 1999 yılında soguk bir kış gününde Azerbaycanın karpuzun memleketi sayılan bir şehrinde doğdum. 1.52 boyundayım. 45 kiloyum. Rüzgar esse alıp götürecek o kadar yani. Kahve renkli çok fazla uzun saçlarım ve gözlerim var.(ayak ölçüm 35. Her şeyi yaz deyince belki bunuda bikmek istersiniz diye düşündüm. Evin en büyük çocuğuyum. Tüm renleri severim. Ama en çok lerciverdi. FENERBAHÇE takımını tutuyorum. Okulu son sınıfa kadar okudum. Ama maddi ve manevi bir sürü problem yüzünden ünversite hayallerim suya düştü. Bende aile bütcesine yardımcı olmak için çalışıyorum.
Karakter olarak çok deyişik bir insanım. Gülmeyi güldürmeyi seviyorum. Şakacı birisiyim. Yalanı sevmem. Hayvanları çok severim ama çokta korkarım. En çok sevdiyim hayvan kedi. Minnoş adında minicik kedim var. Dizikolikimdir. Fazla dizi izlerim. Tatlıya bayılırım. Zaten ismimde burdan kaynaklı. Sinirlendiyimde bağırmak yerine makyaj yapıyorum. Kitap okumayı seviyorum. Sinirli birisi diyilim. Çok fazla arkadaşım var. Pazıl yapmayı severim. Basketbola hayranım.
Karakterim gibi hobilerimde çok farklı. Resim çiziyorum, kafama göre şiir, hikaye, senaryo yazıyorum. Boncuktan deyişik eşyalar ve takılar yaparım. Çöpe atılan her şeyi geri dönüştürürüm. Mesela dün süt kutusundan telefon kabı yapdım.
Bu arada mehendi sanatıyla uğraşıyorum. Çok güzel bir sanat:-)
Çok fazla hayalim var. Ben en iyisi size sırasına göre söyleyim.
1.hayalim:
Anne olmak(kız annesi)
2.hayalim:
“CiciliBicili.com” adında internet sitesi açıp boncuktan yapdığım takıları ve eşyaları orda satmak.
3.hayalim:
İstanbulu görmek:
DUMAN konserine gidip qurupla birlikte SENDEN DAHA GÜZEL şarkısını söylemek.
4.hayalim
Kapadokida uçan balonlara binmek.
5.hayalim:
Dünyanın tüm çocuklarını mutlu etmek:-)
6.hayalim:
Annesi, babası olamayan kız çocuğunu evlatlık almak:-)
7.hayalim:
Paraşütle uçmak:-)

Bir yıldır DİZİBİLGİ sitesinde daimi yorumcuyum. Ülker azeri adıyla yazıyordum. Ama sonra arkadaşım ASLI TATLICI ÜLKER adını verdi. Ardındanda İR abim TERLİKÇİ ÜLKER ismini verdi.
Bu sene de FRAQMANDİZİ.TV sitesinde analiz yazmaya başladım. Tabiki yorumcusu olduğum sitelerden biri de burası. Her gün seve seve buraya geliyorum.
Burdada sağolsun HANDAN ve GÜLAY ablam beni SARIMSAKCI ÜLKER yapdı:-)

Evet güzel arkadaşlarım işte buda benim:-) Sizce nasıl birisiyim?

RZALİ KİMDİR?

ben Xedice Azerbaycanliyam.23 aralik 1998 dogumluyum.4 cocuktan 3 kizim.160 bolum. 55kq cekim.bir tane erkek kardesim var.Ailemin erkek cocuk beklentisi uzere dogulmusum.kis dogumlu oldugum icin kis aylarini cok severim resmen kar hastasiyim.ailede en cok ilgi goren ben oluyorum.simartiliyorum disem cok dogru olur. bir cok Sporla ilgileniyorum:kacis,valebol ve kickboks.okulda yapilan kacis yarismalarinda hep birincilik benim oluyordu.valebol takimimiz var kizlar uzre hep hucumda oynarim.kickboksu erkek kardesimle yapiyoruz.babam hep beni destekliyor en sevdigim hamle tekme atmak ve cok da iyi basariyorum.%70 kazanan ben oluyorum.yenilgiyi sevmem.kitab okumak hobbim.
tatliyi pek sevmem.acili yemeklere bayiliyorum.
kopekleri severim.en cok korktugum hayvanlar dokunursa olurum dediyim uclu:kurbaga fare ve kedi.
sinirli oldugimda elime gecen her seyi firlaip atmak beni sakinlestiriyor.
konusmayi pek sevmem.dinlemekten yanayim.yardim seven biriyim.
hayallerim
1.insallah hemsire olmak
2.aile kurdugum zaman Allahim nasib ederse ertunmek.
3.hayatda ALEY’imle tanismak.
en cok kullandigim sozler:Inşallah ve Sukur..

SELİN KİMDİR?

18 nisan 1997 kahramanmaraşın elbistan ilçesinde bir ilkbahar sıcağında dünyaya geldim. Evin en büyük çoçuğum okul hayatıma gelelim ilkokul,orta memleketimde okudum lise dışardan okuyorum hayalim polis olmak kitap okumayı çok seviyorum müzik dinlemeyi seviyorum ailemle vakit geçirmeyi seviyorum özellikle yigenlerimle (NOT: burcum koç özelliklerini taşıyorum inatçılığım devreye girdimi kimse bana birşey yaptıramaz. Türkiyede 81 bir iki dolaşmak istiyorum daha sonbahar yerde sizlerle bir araya gelip tanışmak BEN BUYUM İŞTE..

ÖZGÜR TEYZE KİMDİR?

1964 /6/ nisan 158 boy 80 kl
Aşık olduğum Sapanca doğumlu tesettürlüyüm…
Çocukluğum ist gaziosmanpaşa‘da unutulmayan
komşululukla geçti Gençliğim her kezin falancanın kızı birbirini tanıdığı,çok güzel aile bağları akraba, arkadaşlık dostluk[annem bu kadar arkadaşı evlenince ne yapıcaksın sorusuna
elbette onlar beni ben onları görücem]hayelmiş
86 aile baskısı evlen bizim sağlığımızda özgürlüğüme evliliğe karşı olmam babamı korkumuş elime fırsatlar geçmeden evde kaldın
demeler birde çocuk sevgim bana kalsaydı o gurur duyduğum hazinelerim olmazdı….
Ahlakıma zıt eş ve ailesi ile filim gibi bir yaşam
hatırlamak istemiyorum.insanlara tepeden bakan
mal mülk Allah‘ın emaneti bilmeyen …..
Değmiycek insanlarla özgürlük yok gençlik bitti
Annem,kardeşlerim,sevenlerim,çocuklarım için
her güne mutlu başlamak yaşama sebebim…..
Hayellerim bir çoktu…..Tek kavuştuğum hayalim gururum çocuklarım…..
KALBİME DOĞAN & SEVDA
Sevdiklerim okumak, yazmak,özgürlük,dürüstlük,hoşgörü,tatlı dil,anlayış sabır,paylaşmak çocuk sevindirmek sokak hayvanlarını doyurmak çevreçi olmak…..
Sevmedikleri,yalan cimrilik,savurganlık çok konuşan,aşağılamak,bencillik ve çevreyi kirleten insan olmayan varlık….
Allah‘ım madden ,mağnen,bedenen,ruhen ve aklen hiç bir kuluna muhtaç etme…..
Sitemizin ve bu dostluğun ömrü uzun olsun…
Gülay‘cım bizimle olsun …Tüm mutluluklara…
Sevgimle….[ilkokul okudum kızsanat okulu el sanatı…….her bölüm şiirlerim var]

 

Tüm Azeri kardeşlerime teessüf ediyorum.. ( Böyle bir şarkıdan mahrum ettikleri için)Kaç zamandır aradığım bir şarkı vardı. Hep duyduğum ama bir türlü tam dinleyemediğim. Dün buldum ve hayli dinledim arabada.. Dinlemeyenlerle de paylaşmak istedim.. Gülbalam ağlama her birşey yahşi olar 🙂

Leyla İzgü Kimdir?

Ağustos 1987 Isparta doğumluyum. Antalya’lıyım ve burada yaşıyorum.Çekirdek ailemin 2 çocuğundan büyük olanıyım.Öncelikle yavrusunu koklaya bilmiş çiçeği burnunda bir anne, sevilen bir eş,işini iyi yapma çalışan bir Diş Hekimi ve ailesine evlat acısı yaşatmamaya çalışan,babamın değimiyle sahradaki bir çöl ahusu Leyla’sıyım.
Şimdi bu süslü sözcüklerle ne anlatmak istedi diyebilirsiniz.Kendi çevremde, ailemde mutlu mesut yaşarken evliliğimin 2. yılında anne olacağımı öğrenip sevincim ve mutluluğum ikiye katlandı. Eşimle bebeğimizi kucağımıza alacağımız günü sabırsızlıkla beklerken hamileliğimin 5.ayında bir boğaz ağrısıyla başlayan nur topu gibi birde (Lenfoma) hastalığım oldu. Hayat güzeldi.Yaşamayı ve çevremdeki insanları seviyor ve seviliyordum.Kısa bir hastalığı red etme isyan dönemi yaşadım.Eşimin ve ailemin desteği ile bu durumu çabuk atlattım.Önce bebeğimi kucağıma aldım ama kızıma bir damla bile süt verememiş bir anneyim.Bunun acısı hala içimi sızlatır.Daha sonra ilaç tedavisiyle hastalığım kontrol altına alındı ve büyümesi durdu.Şu anda kızım iki yaşında.Hem dünyalar tatlısı bir kuzunun annesiyim hemde lenfomasıyla şah damarına milimle şimdilik kardeş kardeş yaşayan yaralı bir çöl ahusu Leylayımmm……
Bu yüzden diziyi yorumlarken olaylara sizin baktığınız pencereden bakmayabilirim.Kimseyi kırmadan, üzmeden nacizane bu platformda dizimiz hakkında yorumlarda bulunmak istiyorum.Yorumlarıma verdiğiniz değer için ayrıca teşekkür ederim.
Görüyorum ki burada bir aile olmuşsunuz.Nacizane şahsım ailenizin arasıra misafiri olmak istiyorum.Yaptığım ve yağacağım yorumlarda kimseyi kızdırmak, üzmek ve kırmak istemem.Bunu istemeyerekte yaptıysam herkesten özür dilerim.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Dizihaberi.TV Ailesi Özel Sayfası (424 Yorum)

 1. Handan öğretmenim sizi tanımakta çok güzeldi. İnşallah bir gün sizinlə tanışmakta nasip olur. Hayırlı akşamlar

  • Gecekuşum teşekkür ederim. Seni tanımakta çok güzel. İnsallah birgün tanışırız. Allah büyük bu kadar gönülden doslar gönülden dualar geri çevrilmez.

 2. Eeee canlarım nasılsınız? Şulem işler bittimi? Ferize hanım olay beni çok etkiledi. Gerçekten hiç ummadığımız insanlar bizi utandırabiliyor. Yada bu olaylar ders oluyor.

   • Afiyet olsun. Hayatım sen bu saatte çay içiyorsunya uykunu kaçırmıyor mu? Ben akşamları çay içince bütün gece uyuya mıyorum. Iyiyim çok şükür. Kaç gündür yazamıyorum. Özledim vallahi. Oğlum biraz düzeldi. Bende hemen siteye daldım.

    • Evet handancıgım biraz kolayladım işlerimi senmi hasta oldun çocukmu hasta oldunuz anlaştıramadım .geçmiş olsun güzelim.ne güzel degilmi birbirimizi görünce konusmak daha keyifli hale geldi ahh cok özlemişim vallahi seninle sohbet etmeyi çok seviyorum seni cansın sen.gönül dostumsun benim

     • Şulem ben hasta oldum.ertesi gün oğlum hastalandı. Ben mecburen iyileştim. Evet birbirimizi görmek çok güzel. Vallahi senin Sürahi nine seni çok yormuş. Dikkat et hasta olma.

  • Sağolun Handan hanım..
   Her yaşadığım..olaydan..
   Ders almayı kendime górev
   Bildim..o yűzden çevre mdeki insanlar bana saygı duyar ..evlatlarınızla őműr boyu mutluluklar dilerim.

   • Çok teşekkür ederim Ferize Hanım. Ne güzel değerli bir insan olmak. Sizde çok güzel bi insansınız. Insanlar birbirini görmezse bile yazdıklarından ne düşündüğü nasıl bi insan olduğu anlaşılabiliyor. İyiki sizde ailemize katılmışsınız. Tekrar Hoş geldiniz.

    • Hoş buldum ..Handan hanım..
     gùzel důşůnceleriniz..
     için Rabbim sizden razı
     Olsun…Amin ecmain

 3. Yıl 1993..bir mahalleye
  taşınmıştık..apartmanımda
  1 kız 1 oğlan iki çocuklu
  Bir komşum vardı
  Karşı binada 5.çocuğunu Dűnya ya getirmiş..bir komşum daha..vardı
  Kendi apartmanımda oturan komşumun çocukları..beni çok severdi..
  5.çocuk olarak doģan çocuk
  Gűnden gűne 2 ay 3 ay Derken
  Yetişkin..bir çocuk oldu
  Sűmůklű diye ben çok sevmiyodum..
  Aradan yıllar geçti
  Ordan taşındık..
  Eşim bazen Cuma namaz larında çocuģu gőrűyormuş..
  Ve…çocuk yengeme selam..
  Sőyle diyormuş..
  Her seferinde içim sızlar..selamını..
  Duyduğumda..
  Ben bu çocuğa ne iyilik yaptımda gőnlůnů..kazandım..
  imtihan..diyorum..sadece
  Ve…ağlıyorum..
  Gerçek benim yaşadığım

  Bir hikaye

  Ve….o Gűnden beri
  2 yaşındaki çocuģu bile dinlerim..saygıyla..

 4. Dizi haberi tv.ailesi ben geldim. Huhu kimse yokmu? Özledim sizleri hadi kimler var bi ses verin lütfen.

 5. S.a …Sevgili gőnůl dostları .. Daģ dağa kůsmůş daģın haberi olmamış..
  Dargınlıkları hiçç sevmiyorum..
  Dűn den beri yorum yazmadınız..rica ediyorum..
  Herzaman ilk őnce adım atan kazanır..
  Belki inanmazsınız ama inanın çok ůzűldűm..
  inşAllah důzelir..ve dost sohbet ler devam eder
  Hadi hayırlısı

 6. Şule ablacığım hosgeldin. Kusura bakma bugün işlerim vardı,sabah günaydın mesajını da görmedim. Ancak müsait oldum şimdi. Nasılsın? Seni çok özledim yokluğunda. 🙂

 7. Wass sagt er??? ich verschtehe nicht!!!

  Yani ne diyor o???.ben anlayamíyorum !!! Diyorum….yoksa onaylamazsınız..(űzeyir mehdizade)

 8. Oğuz hocam fotaraf bu güzel dostluk ve yorumlar
  içinde küçük ayrıntı güven….güvemimiz size sonsuz her gün yorumcu sayımız artıyor ,bu samimiyet güven sizler daha iyi bilirsiniz …
  Bence başka sitede yoktur…..bizler gönül bağı
  ile bağlandık…..Gülay‘cım,Demet‘cim,Aslınur,Çalı kuşu AytaÇ,Sudamla‘m Şule hanım ve diğerleri
  bu dostluğun mimarı Oğuz hacam iyi ki varsınız
  iyi dersler ,günler…..teyzesi…..

 9. Ay Handancım siz anne kız ne kadar tatlı, ne kadar güzelsiniz öyle 🙂 kızın sana çok benziyor gerçekten..
  Seni tanımak da güzeldi Handancım 🙂

 10. Handancıgım bu ne şirinlik o kucagındakide tıpkı sen .bak böyle olunca konuşmak çok eglenceli olacak seni seviyorum beni hatırlayıp sordugun için binlerce kes teşekkür ederim gönül dostumada kocaman günaydınlar olsun.gerçekten çok samimi arkadaşlık yakalamışız çok mutluluyum ben.cansın sen.

  • Şulem hoş geldin gönül dostum. İyiki geldin. Çok özlettin kendini. Kızım bana çok benziyor. Kopyam. Nasılsın? Iyi misin?

   • Hoşbulduk handancıgım yorgunum ama geçecek çünkü arkadaşlarıma kavuşmak en keyiflisi bende çok özledim seninle sohpet etmeyi güzelim iyiki varsın seni cok seviyorum canım sın

 11. Aslınur canım benim çok yorgundum dün çok geç geldik havaalanından güzelim zaten ev ayakta .nasıl işim var ama çok özledim seninle konuşmayı günaydın canımın içi günaydın sitemizin tatlı yorumcusu seni seviyorum çokta özledim.

  • Şulem sana da kocaman Günaydın 🙂
   Yokluğun nasıl belliydi anlatamam, çok özledim seni ve o enerji dolu mesajlarını 🙂

 12. Şirin kötü kraliçem benim kalk bakalım şule ablan geldi .sen nerdesin ?seni seviyorum ve günaydın

 13. Günaydın canım arkadaşım .zor günümde beni hiç yalnız bırakmadın seni nasıl seviyorum bir bilsen üzüntülü günlerimin tesellisi.gönlü güzel gülayım benim.

  • Günaydın ve hoş geldin şule ablacım.
   Biz sevdiklerimizi, iyi günde ve kötü günde severiz..
   Bize yakışmaz sevdiğimizi zor zamanında yarı yolda bırakmak.Bize yakışmaz, arkamızı dönüp ne halin varsa gör demek..biz sevdimmi tam sevip, silmesi gerektiğinde, kırk kere düşünürüz..Biz sevdiğimizi işte böyle severiz..iyiki geldin gönlü ve yüzü güzel ablacım..

 14. İlk seninle başlamak istiyorum site yöneticim .senin sayende senin samimiyetinle biz burada aile gibi olduk birbirimize isimler bulduk .yeri geldi dertleştik yeri geldi güldük herkes fikrinde özgürde samimiyet te güvendir.bilmem anlatabildimmi.bak yine sabah oldu .tekrar teşekkürler ve kocamannnnnn bir günaydın sanada:)::::)

 15. Evetttt çok yorucu geçen günlerin ardından.ve hep size kavuşacagım günü hayal ederekten zorlu günlerimin tek tesellisi olan arkadaşlarıma günaydınlar olsun.ne kadar özlendiginizi bilin kızlar.

 16. Sağ ol oguz bey ben gerçekten fotoğraf göndermeyi bilmiyorum onun için yoksa güvensizlik falan değil öyle olsa hiç yorum yazmam

 17. Iyi akşamlar arkadaşlar eve şimdi geldim Oguz bey fotoğrafımı siteye koydu mu diye bakayım dedim göremedim şaka olduğunu anlamıştım ama Benim için mahsuru yoktu arkadaşım hastalanmış ona gittim siteye girip bakamadim meraktan öldüm ne oldu diye

 18. Bu gecelik benden bu kadar arkadaşlar. Inşaallah yarın sohbetimize devam ederiz. Iyi geceler herkese. 🙂

 19. Oğuz abi uyudunmu? Ya ben geliyorum bu millet gidiyor, millet geliyor ben gidiyorum. Şu ortak noktayı bir türlü yakalayamadım.

 20. Neyse benden bu kadar. Artık telefonu babama vermem lazım. Hatta geç bile kaldım. Herkese hayırlı geceler iyi uykular tatlı rüyalar

 21. Gülay’cığım neredesin? Akşamdan beri hiç yorum yapmadın. Iyi misin canım? Uyudun mu yoksa? 🙂

 22. Bu 6.yorum. Neyse herkes meşgul galiba herkese iyi geceler. Tatlıcı, Rzali, Selin ve özgür teyzecim sizleri tanımakta çok güzeldi

 23. Oğuz hocam erkenden uyudunuz mu yoksa. Yorumlarım niye çıkmıyor. Yoksa bize küstünüzmü. Eğer öyleyse üzülürüm ama. Sizde benim bir hocam sayılırsınız. Öğretmenlerin üzülmesine gönlüm razı olmaz

 24. Ben bu sayfayı seviyorum. Hepinizi tanımaktan çok memnunum. Bende fotoğrafımı koymadım. Ama sebebivar. Hem ben koymak istesem bile babam buna müsaade etmez

 25. Oğuz abi ben sana, güvenmesem kendim hakkında özel şeyleri burda paylaşmazdım. Hem ben Demete de söyledim. Oğuz abi sana şaka yapyor diye. Bide sayfayı silicekmişsin. Zaten az önce öyrendiyim kötü haberin üsüne bide bu yazdıklarını okuyunca çok kötü oldum. Sen sayfayı burdan silsende telefonumdan silemezsin. Ben sayfayı olduğu gibi telefonun hafızasına ekledim. Her bakdığımda sizleri hatrlicam:-)

 26. Biz teşekkür ederiz..ben size güvenmiş olmasaydım eğer, diğer siteyi bırakıp, bu siteyi kurduğunuzda tekrar sizinle çalışmak istemezdim..TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM..BİZE SAĞLADIĞINIZ GÜVEN VE SAMİMİYET İÇİN…

 27. Demetcim neden böyle yapıyorsun, Oğuz hoca blöf yapıyor o kadar belli ki, saat 19:30’da olsa 20:30’da olsa sayfada bir değişiklik olamayacak, niye fevri davranıyorsun ki ?
  Oğuz hocam siz niye bu kadar uzattınız ki bu konuyu, Demet’in bu kadar konuşmasına rağmen hâlâ 19:30 19:30 diyorsunuz, alın ben yazana kadar 19:30 oldu saat ve mesajımı gönderiyorum, ne değişti şimdi hı !

 28. Ne kadar korkaksın sen bizde derlerki yarası olan kocunur.bak gülaya bak şule ye o zaman sakın deme şule ablacıgım seni çok özledim çok seviyorum . O zaman ben senin samimiyetine inanmam ki.nedenmi yürek ister samimiyet ister demekki seni sevgili şule ablanı kutluyorum canı gönülden demekki site yöneticisi, ne ne kadar cok güvenmiş. İste bu samimiyettir demet hanım hemde cok güzel hem cana yakın isminle konusmak başka görerek konusmak başka hemde ne resim şulenin süper vallahi. Hadi sizde sıra

 29. Bi rahat yemek yedirtmedin valla Oğuz hocam, arkadaşlar hiiiç o saati beklemeyin, Oğuz hoca fotoğrafımı koymaz, koyamaz da zaten..! Bu kadar net..

 30. Her kese iyi akşamlar:-) Bakıyorumda bu sefer de fotoraf konusu açılmış. DEMETCİM ben bu konuda senden yanayım. Ben de resmimin yayınlanmasını istemiyorum. Zaten resim gönderecek bir mail adresim de yok. Canım bence Oğuz abi şaka yapıyor. Buna eminim. Ben defalarca Oğuz abinin annayışlı bir adam olduğunu şahiti oldum. Emin ol bu konudada sana annayış gösterecek:-)

 31. Oguz abi sende mi meni erkek sandin.ayy allahim cox guldum vallah.bu gune qeder bu sitelerde daha kac insan beni erkek zann etdi bir bilseniz…Ah Lale canim sen de mi????Rza ismi bizde de var zaten soyumuz Rzali bizim.o yuzden.bu tanisma meselesi iyi oldu vallahi benim icin lap iyi oldu.

 32. Oğuz bey gerçekten böyle bir şey yapabiliyorsunuz Benim fotoğrafımı koyabilirsiniz ben kendim gonderemiyorum ama şaka yaptığınızı düşünüyorum

 33. Böyle birşey yapamazsınız koymadıklarına göre istemiyorlar ben koymadım email adresimde yok zaten oğuz hocam kimseyi kıvrandırmayın lütfen bakın rica ediyorum sizden

 34. Üzgünüm, bu sayfanın amacı fotograflı bir şekilde üyelerimizin birbiri ile tanışmasıydı. Saat 19.30 a kadar Aslınur göndermezse ben yayınlayacam, sana da saat 19.30 a kadar süre veriyorum..

  • İnatçı bir yanım olduğunu sanırım gözden kaçırdın, 19.30 da o resim bu sayfanın en altına eklenecek.. İster sen yolla, ister ben ekleyim.. Tercih senin hocam..

   • Hocam böyle yapmanız gerçekten üzücü. Gülay hanım herkese güvenip koydu ilk önce, bende ekledim, şule abla ekledi, acıkça yazdım, eklemediğin değil ama tavrını doğru bulmuyorum. Bizi aptal yerine koymana da ayrıca üzüldüm. O yüzden size inat dediğim saatte resminizi ekleyeceğim. Aslınur ile beraber.. şimdiden kusura bakmayın..

    • Tüm korkakların yaptıgı gibi kaçmak en kolayı… Bizim de her zamanki dik duruşumuz: GİDENE GİTME, GELENE GELME DEMEYİZ..

 35. Demet‘cim şu duygusal yazılar ve filimlerde elimde olmadan benide ağlatır…..Kızıma vizyona
  girmeden[Ayla]sinemaya gidelim unutmuşken
  pazar günü önce gezdik sonra fillim çıkışta her kezin hemen hemen gözü yaşlı girecek olanlar
  çıkanların suratına bakıyordu belgeselinden etkilenerek düşünülmüş….belgeseli izliycem
  biraz ruhum dinlensin sevgimle….

  • Beni ağlatmıyor ama çok üzülüyorum okuyunca. Birde A.S.K. hakkında olunca daha da bir hüzünlendim. Ben müzikle sakinleşirim genelde. Ne zaman üzülsem veya sinirlensem hemen müzik dinlerim. Bu da benim yöntemim Özgür teyzeciğim. 🙂

Eklenme Tarihi: 1 Ocak 2018