Dizilerin Sezon Finali Tarihleri Açıklandı Hangi Dizi Ne Zaman Bitecek

Dizilerin Sezon Finali Tarihleri Açıklandı Hangi Dizi Ne Zaman Bitecek.. Sezon finali yaklaşırken hangi dizi bitecek hangisi yeni sezonda devam etmek için mola verecek bu sorular seyircilerin aklını her sezonda meşgul eder. Sizlere bu soruların cevaplarını açıklamaya çalışacağız. Haziran ayında sezon finali yapacak olanlar yapar bitecek olanlarda final yapıp ekranlara veda ederler.

Peki hangi diziler sezon final yapacak hangileri yeni sezonda devam edecek TIKLA GÖR…

Kanal kanal dizilerin sezon finali ve final tarihlerini aşağıda sizlere yazacağız. Yorumlarınızla sizlerde dizilere destek olabilirsiniz. Seyirci isteğine ilgisine göre diziler sezon finali ve final kararı alırlar çünkü. Her şey sizin desteğinizle değişebilir.

KANALD ADI EFSANE; Adı Efsane dizisinin hikayesi Tarık Hoca üzerine kurulu. Tarık Hocayı canlandıran Erdal Beşikçioğlu diziden 20. bölümde ayrılıyor. Kanald diziyle ilgili son kararını da ozaman verecek .20. bölümde final de yapabilir ya da sezon finali yapıp devam da edebilir.

KANAL D BODRUM MASALI; Gençlik dizisi olan Bodrum Masalı reytinglerinin düşmesi sebebiyle 40. bölüm de 4 Haziran da ekranlara veda edecektir. HAYAT ŞARKISI; Hülya ve Kerim aşkı ekranlara veda ediyor. 6 Haziran salı günü 57. bölüm ile final kararı aldı .

KANAL D İSİMSİZLER; Fatih kaymakan ve ekibinin teröristlere paralel yapıya karşı mücadelesinin anlatıldığı dizi kanalla 13 bölümlük anlaşma imzalamıştı. Reytingleri çok başarılı olan dizi 13. bölümü ile yani 19 Haziran da sezon finali yapıp ekranlara veda verecektir.

KANAL D VATANIM SENSİN; Vatanım Sensin dizisi reytingleri çok başarılı bir durumda. Kanald ile de 57 bölümlük anlaşması var. Bu yüzden de haziran ayı içerisinde sezon finali yapacak. Eylül ayında kaldığı yerden devam edecektir.

ATV- AŞK VE MAVİ dizisi yeni sezona adını yazdıran isimlerden. Aşk ve Mavi Emrahın başrolünde oynadığı dizi Ürgüpte geçmesiyle de çok beğeni kazanıyor.Aşk ve Mavi 33. bölümün yayınlanacağı 24 Haziran akşamında sezon finali yapacak.

ATV- BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK dizisi malesef final kararı aldı. Reytinglerde başarılı olamayan dizi için Atv kararını verdi. Kerem Bursin ve Leyla Lydia Tuğutlu nun başrollerini paylaştığı dizi 18. bölümü ile final yapacak.

ATV EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ Oktay Kaynarcanın başrolünü oynadığı mafya dizisi yayınlandığı her hafta birinciliği kimseye bırakmıyor. Hal böyle olunca da Atv ona yeni sezonun kapılarını açtı. Sezon finali tarihi tam net olmamakla birlikte Haziran ayı ortaları diyebiliriz.

ATV KIRGIN ÇİÇEKLER; Kırgın Çiçekler dizisi 2. sezondur Atv de yayınlanıyor. Yetimhanede büyüyen kızların çektikleri acıları yaşam zorluklarını anlatan dizi son 3 ayda Kemal yüzünden hiçte çekilmez bir hal almıştı bana sorarsanız. Ben final kararı almasına sevindim. Geçen sezon hayranı olduğum Kırgın Çiçekler dizisi bu sezon çok kötü bölümlere sahne oldu. Anne olarak izleyemediğim çocuklarıma izletemediğim sahnelerle doluydu. Kırgın Çiçekler 88. bölümü ile final kararı aldı. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz.

FOX TV ÇOBAN YILDIZI; Selin Şekerci ve Şükrü Özyıldız’ın başrollerini paylaştığı dizi perşembe akşamı çok beğenildi. Reytinglerde de başarılı olan dizi anlamsız şekilde final kararı aldı. Sette yaşanan bir olumsuzluk mu yoksa hikayenin bitmesi mi bilinmez ama hayranları bu habere üzülecekler. Dizi 17. bölümü ile 22 Haziran final yapıyor.

FOX TV KALBİMDEKİ DENİZ; Kutsi ve Özge Özberk’in rol aldığı dizi de yeni sezona adını yazdırdı. Sezon finali hakkında net bir tarih yok ancak Haziran ayında sezon finali yapacaktır.

FOX TV MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM; Reytingleri düşük olmasına rağmen dış satımı olan bir dizi olması sebebiyle devam ediyor. Yeni sezonda da devam edecek olan dizi reytingleri böyle giderse daha ne kadar dayanır bilemeyiz. Türkiye de ilgi görmese de yurtdışında bazı bölümler rekor izlenme sayısına ulaşıyormuş. 23 Mayıs salı sezon finali yapacaktır.

FOX TV NO 309; No 309 dizisi Demet Özdemir ve Furkan Palalı’nın garip başlayan aşk hikayesi mutlu sonla biter. Lale ve Onur aşkı seyirci tarafından da beğenildi. Reytingleri iyi giden dizinin kanalla anlaşmaıs şöyle temmuz ayı sonuna kadar dizi yayınlanacak. 60. bölümden sonra da yeni sezonda devam edip etmeyeceği reyting durumuna göre karar verilecektir.

FOX TV SAVAŞÇI; Asker dizileri sezon ortasından itibaren yayınlanmaya başladı. Tüm asker dizileri çok sevildi. Birisi de Savaşçı dizisi. Reytinglerde ilk sıraları kimseye kaptırmayan dizi yeni sezonda yayınlanmaya hak kazandı. Savaşçı dizisi 11. bölümüyle 25 Haziran günü sezon finali yapacak yeni sezonda devam edecektir.

 

STAR TV ANNE; Cansu Derenin başrolünü oynadığı dizi de kendi evladı olmadığı halde ona annesi gibi sahip çıkıp koruyan Zeynep’in ve minik Melek’in hikayesi anlatılmaktadır. Dizi reytinglerde çok başarılı ancak uyarlama dizi olduğu için final yapacak denmiştir. Reytinglerde ilk sıraları bırakmayan dizi için Star tv yeni sezonda devam kararı almış.

STAR TV CESUR VE GÜZEL; Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün.. Biri yakışıklı biri güzel oynadıkları dizi de süper olur elbette. Ta ki öyle de oldu. Reytinglerde ilk 5 e girmeyi her zaman başaran dizinin hikayesinde ki gizem de herkes tarafından beğenildi. Cesurun ve Sühanın aşkı önümüzde ki sezonda ekranlarda olacaktır. 8 Haziran perşembe akşamı sezon finali yapacak.

STAR TV FAZİLET HANIM VE KIZLARI; Yaz dizisi olarak devam edecek. Henüz 8 bölüm oynadı bu yüzden devam kararı alındı. Yazın ki reytinglerine göre bitip bitmeyeceğine karar verilecek. KARA SEVDA Kemal ve Nihan aşkı mutlu sonla bitiyor ekranlara veda edip sonsuza dek mutlu yaşıyorlar… 21 Haziran final tarihi.

STAR TV SÖZ; Söz dizisi yayınlandığı günden beri reytinglerde ilk sıraları kimseye kaptırmıyor. Rakibi olan İsimsizler dizisi ile kıyasıya rekabet içerisindeler.  İsimsizlerin tam tarihi belli değil ancak haziran ayı sonuna doğru sezon finali yapacak ve yeni sezonda devam edecektir.

SHOW TV İÇERDE Dizi reytinglerde hep ilk sırada yer alırken Show tv ile başta 39 bölümlük anlaşma yapmış olması kanalı pişman etti. Çünkü 19 Haziran 39. bölümü ile final yapıyor.

TRT1 DİRİLİŞ ERTUĞRUL dizisi final yapacak denmişti ancak yapımcı ve kanalın ortak kararı ile bir sezon daha devam etme kararı aldı.  HANGİMİZ SEVMEDİK 40. bölümde final yapıyor.  LİSE DEVRİYESİ sezon sonunda final yapabilir reytinglerde istenen başarıyı sağlayamadığı için.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİT haziran ayında sezon finali yapacak. SEKSENLER dizisi de bu sezon sonunda final yapacaktır.

YORUMLAR

  1. sevdiğimiz diziyi final etmeyin

  2. çoban yıldızı çok güzel final olmasın üzülürüz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.