Dolunay 12- 19 Kasım Demet Hakanı Vurdu mu Öldü mü

Dolunay 12- 19 Kasım Demet Hakanı Vurdu mu Öldü mü… Dolunay dizisinin yeni bölümünde Nazlı ve Ferit evliliği tam gaz devam ederken Deniz bu evliliğe inanmaz. Gerçeği itiraf etmeleri için baskı yapar ancak onlar bunu sır gibi saklamaya kararlıdır.

Çünkü bilirler ki Bulut için bu sır saklanmalıdır. Ama aslında birbirine aşık olan Ferit ve Nazlı için bu evcilik oyundan gerçeğe ilerlemektedir. Mahkeme günü yaklaşır artık Bulut’un vesayetinin kime verileceği merak konusudur.

Ama Hakan’ın Bulut umrunda bile değildir. Onun tek istediği şirkettir. Bu yüzden de yine karanlık yüzünü gösterir yeni hain planlar yapar. Dolunay dizisinde Demet artık Hakan’ın bu kötü tarafında dayanamaz. Dolunay dizisi 12. bölümde Demet Hakanı silahıyla vuruyor. Ardından Denizin Feritin yanına gidiyor.

Bundan sonra neler olacak? Hakan ölecek mi? Dolunay yeni bölümü de 19 kasım pazar akşamı yayında olacak. Dolunay dizisinde Demet Hakanı neden vurdu Ferit’e olan aşkının intikamını almış olabilir mi?

YORUMLAR

  1. Demet öldürmese bile ben o pisliyi kesin öldürücem. Qıcık tip:-(

    Dizide ikinci nefret etdiyim karakter DENİZ. Bence Alyanın yerine diziden onu çkarmalıydılar. İnsan abi dediyi adamın karısına göz dikermi. Abi varmı böyle bir şey?

  2. Deniz diziden çiksin gicik

  3. Olmesin cezasini çeksin yaptiklarinin denizede sinir oluyorum nazlinin peşini biraksin evlilik gerçek veye sahte sonuçta kiz senin abi dedigin adamin karisi ahlaksiz deniz tipsiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.