Dolunay 6. Bölüm Fragmanı Özeti 8 Ağustos Salı

Dolunay 6. Bölüm Fragmanı Özeti 8 Ağustos Salı… Dolunay dizisinin yeni bölümünde Nazlı ve Asuman köşeye sıkışırlar. Nazlı ve Ferit birlikte zaman geçirirler ve bundan keyif almaya başlarlar. Birlikte zaman geçirdikçe paylaşımları da artar ve birbirlerine olan karşılıklı duyguları da artar.

Feritin bir amacı vardır Bulut’u Demet ve Hakandan kurtarmak ister. Demet Ferit’i zor bir duruma düşürür.Ferit ise fotoğrafların mahkemeye nasıl sızdığını araştırır. Teknolojik yardım alır ve bu fotoğrafları verenleri almaya çalışır.  Ferit Asumanı bu şekilde bulmak üzeredir.

Alya ve Deniz hala arkadaştırlar. Denizin Nazlıya olan hislerini sadece izlemekle yetinir. Fatoş’ta Engine yalanını açıklamak iister ama uygun zaman bulamaz. Alya ve Fatoşta yeni yeni arkadaş olmaya çalışırken kötü bir sürpriz onların arkadaşlıklarını bozar.

Ferit eğer Asumanın fotoğrafları sızdıran kişi olduğunu anlarsa Nazlı ile Ferit’in de arası bozulacaktır. Ferit’in Nazlıya olan tüm inancı yıkılır. Dolunay dizisi 6. bölüm özeti fragmanı sizlerle paylaşıyoruz.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.