Dolunay 8. Bölüm Fragmanı Özeti 22 Ağustos Salı

Dolunay 8. Bölüm Fragmanı Özeti 22 Ağustos Salı… Ferit hastalanmıştır. Nazlı da ona bakmak için yanında kalırken ikili yakınlaşmaya başlar. Birlikte zaman geçirdikleri için ilerleyen günlerde de iyi zaman geçirirler. Ferit bu durumdan dolayı Nazlı’ya teşekkür etmek ister Nazlı’da aynı şekilde artık Ferit’e daha yakın olduğundan dolayı özel anlarını paylaşmak ister.

Ferit ve Nazlı birbirine yakınlaştıkça şartlar ikisini karşı karşıya getirir. Şartlar her zaman aralarına girer. Deniz ise satın aldığı işletmenin sorumluluğu altındadır. Dolunay 8. Bölüm Nazlı’ya olan ilgilisi artar. Ama diğer taraftan Alya’nın ona olan ilgisi de Deniz’i rahatsız etmeye başlar.

Fatoş Engin’le bir ilişki kurmaya başlar. Bu arada Tarık’ta onun yanında olur. Demet ve Hakan yine oyunlarını oynarlar. Dolunay 8. Bölümde Bulut ve şirket üzerinde ki tüm haklarını kullanmak isterler. Demet Ferit’in kalbini kazanmak ister. Hakan ise şirketi elinden alıp Ferit’i bitirmek istemektedir. Bu savaşın sonunda ne olacak?

 

YORUMLAR

  1. ya ne zaman dolunayin 8. Bolum tanitimi gosterecekler heycanla bekliyoruz cunku artik star tv de dolunayin tanitimini beklemekten sikildim 8. Bolum nazli♡ferit demektir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.