Dolunay 9. Bölüm Özeti Fragmanı 29 Ağustos Salı

Dolunay 9. Bölüm Özeti Fragmanı 29 Ağustos Salı… Dolunay yeni bölümünde Ferit ve Nazlı arasındaki aşkı kabullenmeye başlıyor. Ferit ve Nazlı mahkemedeki resimlerden dolayı çok kararsızdır. Eğer aşklarını kabullenip devam ederlerse Bulut’u Ferit’e vermeyecek mahkeme. Günlük ilişkiler yaşadığını bahane eder çünkü Demet ve Hakan.

Nazlı ve Ferit birbirlerine olan duygularını hakim olamazlar. Aşklarını doya doya yaşamak isterken yine bir olumsuzluk onların peşini bırakmaz. Deniz ise Nazlı’ya olan aşkını Alya’ya da itiraf etti. Artık Nazlı’yla arasında engel kalmadı derken tek engeli vardır ki oda Nazlı ona aşık değil.

Dolunay 9. Bölüm Özeti Fragmanı 29 Ağustos Salı günü neler oldu neler yaşandı sitemizde sizlerle buluştu ve oldukça memnun kaldı izleyenler diziyi. Dolunay 9. Bölüm Özeti Fragmanı 29 Ağustos Salı günü oldukça keyifli bir bölüm geride kaldı ve izleyenler tekrarlarını merak etmeye başladılar..

Dolunay 9. Bölüm Özeti Fragmanı 29 Ağustos Salı olacakların kısa özetleri ve tüm detaylar dizihaberi.tv de sizlerle olmaya devam edecek. Dolunay 9. Bölüm Özeti Fragmanı 29 Ağustos Salı gününün tüm gelişmeleri Star tv de sizlerle olmaya devam edecek. İşte Dolunay 9. Bölüm Özeti Fragmanı 29 Ağustos Salı günü resimleri:

Deniz Nazlıyı kazanmak için planlar yapar. Ama Ferit’le bu yolda sık sık karşılaşırlar. Birbirlerinin duygularını anlarlar yani. Hakan ve Demet ise istediğini almanın verdiği gururla Bulut’un yasal vasisi olarak şirkete girerler. Asuman Demet’in dediklerini yapmaya hala mecburdur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Ağustos 2017