Dolunay Dizisi Asuman Kimdir? (İlayda Akdoğan) Bilgileri Resimleri

Dolunay Dizisi Asuman Kimdir? (İlayda Akdoğan) Bilgileri Resimleri… Dolunay dizisi Star tv ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Dizi çok keyifli tam bir yaz dizisi. Üniversitede okuyan Nazlı kendine gelir sağlamak için bir iş adamının Ferit’in özel aşçısı olur. Ferit ve Nazlı arasında yaşananların ilişkilerini aşka dönüştürür.

Başrol oyuncularının ilişkileri böyle devam ederken tabi ki yan oyuncularda dizide rol alıyor. Bu oyunculardan birisi de İlayda Akdoğan. İlayda Akdoğan dizide Asuman karakterini canlandırıyor.İlayda Akdoğan genç ve güzel bir oyuncu. Daha önce hangi dizilerde rol aldı? Kaç yaşında bilgilerini aşağıda yazıyorum.

 

İlayda Akdoğan kimdir? 1998 doğumlu ve İstanbulludur. İlayda Akdoğanın rol aldığı diziler şöyle; 2004 En İyi Arkadaşım, 2005 Afacanlar Kampı, 2005 Bez Bebek, 2007 Sevgili Dünürüm, 2015 Mustang Filmi, 2016 Oyunboza,2017 Umuda Kelepçe Vurulmaz.

İlayda Akdoğan genç olmasına rağmen oldukça fazla yapımda rol almıştır. Kendisine bu dizide de başarılar diliyoruz. Dolunay dizisinde Asuman karakteriyle kendi yıldızını daha çok parlatacaktır..


Dolunay Dizisi Asuman Kimdir? (İlayda Akdoğan) Bilgileri Resimleri hakkında daha fazla bilgiler sizlerden gelen talep üzerine buraya eklenmeye devam edecektir. Dolunay Dizisi Asuman rolündeki (İlayda Akdoğan) hakkında aşağıdaki fragmanı da sizler için ekliyoruz.. İyi izlemeler..
Dolunay Dizisi Asuman hakkında bilgiler Dolunay Dizisi Asuman instagram adresi hesabı Dolunay Dizisi Asuman kimin kızı Dolunay Dizisi Asuman hangi okulda okuyor Dolunay Dizisi Asuman gerçek adı soyadı nedir gibi bilinmeyenlere yanıt vereceğiz sizden sorular geldikçe..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.