Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Haberi

Dolunay Dizisi Bitmesin Devam Etsin Kampanyası (Fan Destek Sayfası)

Star tv de başladığı günden beri kanala bir çok kez reyting birinciliği yaşatmış olan Dolunay dizisinin gün değişikliği haberini daha önce vermiştik okurlarımıza. Ancak gün değişikliğini duyan öğrenen bir çok ziyaretçimiz gün değiştiren dizilerin genellikle kısa sürede finale gittiğinin farkında olmalı ki büyük bir sahiplenme örneği gösterdiler ve sitemize bir çok yorum yazdılar.

Bizde izleyicimizden gelen bu desteği Star tv ve Dolunay dizi yapımcısına ulaştırıp sevilerek izlenen dizimizin devam etmesi için elimizden geleni yapmak istedik. Öncelikle amacımız bu güzel hikayenin devamını sağlamak. Bu yüzden diyoruz ki : Dolunay Dizisi Bitmesin Devam Etsin, Erken final yapmasını kesinlikle kabul etmiyoruz. Bu fikrimizi önce sizlerle paylaşmak ardından da yapımcı ve kanala ulaşmak istiyoruz.

Değerli ziyaretçimiz; bu sayfada olduğunuza göre Dolunay dizisine değer veriyorsunuz ve mutlaka devam etmesini istiyorsunuz. Bizim dizihaberi.tv olarak amacımız şu: Dolunay dizisi gerçekten çok güzel ve yüreklere dokunan bir hikaye, haftalarca reyting birinciliğini devam ettirdi, şimdi Eşkıya dizisinin başlamasıyla reytingler biraz düştü diye Star tv dizimizi pazar gününe alacakmış ve 29 Ekim pazar gününden itibaren pazar günleri yayınlanacakmış Ateşböceği dizisinin yerine.

Eğer dizimiz pazara alınırsa pazar günü de başka dizilerden dolayı eski reytingini bile bulamayacak olan dizimiz daha fazla kan kaybedecek ve kısa sürede erken final yapmak zorunda kalacak. Oysa salı günü EDHO dizisinden sonra 2. durumda ve oldukça iyi izleniyor. Yani bu gün değişikliği kesinlikle çok mantıksız. Eger bizler dizimize sahip çıkmazsak kısa sürede finale doğru gidecek dizimiz.. Peki ne yapabiliriz? Dolunay Dizisi Bitmesin diye?

Sevgili arkadaşlar, diziler izleyici sahip çıktığı sürece devam eder. Dolunay Dizisi Bitmesin Devam Etsin istiyorsak öncelikle bu sayfaya güzel cümlelerle yorum ve görüşlerinizi yazın Dolunay Dizisi Bitmesin Devam Etsin diye.. Sonra bu yazdığımız sayfayı sosyal medyada facebook twitter ve instagram gibi sitelerde paylaşalım ki hem yapımcı ne kadar çok sahip çıkıldığını görsün hemde gerektiğinde sayfadaki yorumları star tv ye mail olarak atıp izleyicilerin Dolunay dizisine sahip çıktığını gösterelim.

Dolunay Dizisi Bitmesin Devam Etsin Kampanyası için:

1- Lütfen aşağı yorum ve görüşlerinizi güzelce yazın, 2- Yorum yazdığınız sayfayı sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak diğer arkadaşlarınızı da haberdar edin. 3- Bizde sizden aldığımız destekle yapımcı ve kanalın yetkililerine dizinin sevildiğini, tutulduğunu etkili şekilde gösterebiliriz. Var mısınız arkadaşlar bu kampanyaya destek olmaya.. Umarım sizlerin desteği ile dizimiz devam eder.. Tüm katılımcılara şimdiden teşekkür ederiz.

Maalesef gün değişikliği gerçekleşti. Çok iyi reytingler almasına rağmen neden Dolunay dizisinin gününü değiştirdi star tv anlamadık. İşte son fragman:

Continue Reading
Bunları da Seversin Sen...
248 Yorumlar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer Dizi Haberi

To Top