Dolunay Dizisi Buse Kimdir? Gerçek Adı İnstagram Adresi

Dolunay Dizisi Buse Kimdir? Gerçek Adı İnstagram Adresi hakkında bilgiler. Dolunay dizisinin yeni bölümünde buse isimli yeni ve güzel bir oyuncu göründü. Dolunay Dizisi Buse Hakanın Feride karşı kozu olarak oynayacak. Peki Buse Kimdir? Dolunay Dizisi Buse Gerçek Adı İnstagram Adresi burada..

Dolunay Dizisi Buse gerçek adı Yeşim Kalkan‘dır.  Yeşim Kalkan Kaç Yaşında (Doğum Tarihi ve Yeri) 1991 İstanbul doğumludur, Yeşim Kalkan Boyu ve Kilosu Boyu : 170 cm Kilo : 54 kg.. Ayla Algan İstanbul Drama Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimi, Şişli Halk Eğitim Merkezinde tiyatro eğitimi almıştır.

Hakan Feridi bitirip şirketi tamamen ele geçirmek için yaptığı planlarda Buseyi kullanmaya karar verir. Buse Feritin eski dostudur ve bu yüzden bu teklifi kabul etmez. Ancak Buse Dolunay dizisinde Hakanın teklif ettiği para ve babasının iflas etmiş olması ona bu teklifi kabul etmeyi zorunlu hale getirmiştir.

Dolunay Dizisi Buse Kimdir? Gerçek Adı İnstagram Adresi hakkında detayları birazdan yazacağız. Buse hakkında diğer bilgileri sitemiz şimdi hazırlıyor. Ferit, Nazlı’ya hislerini açıyor ama aynı zamanda Buse ile zaman geçiriyor. Ferit’i takip eden Nazlı, Buse ile Ferit’i yemek yerlerken görüyor. Nazlı, Ferit’i kıskanıyor.

Dolunay Dizisi Buse Kimdir? Gerçek Adı İnstagram Adresi

YORUMLAR

  1. Yesim kalkan buseyi oynuyo instagram hesabi yesimkalkann

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.