Dolunay dizisi kaç bölüm olacak ne zaman final yapıp bitecek?

Dolunay dizisi kaç bölüm olacak ne zaman final yapıp bitecek? Dolunay dizisi başrol oyuncuları ve senaryosu ile seyircinin dikkatini hemen çekti. İlk bölümleri rekor denebilecek seviyelerde izlenme oranını yakalayıp reytingleri altüst edince dizi hakkındaki bilgiler ve ilgi alaka da katlandı. Ancak son haftalarda dizimize nazar değdi. SON DAKİKA: DOLUNAY Bitmesin KAMPANYASI başladı.. Katılmak için >> Dolunay Bitmesin KAMPANYASI

Özge Gürel belkide Kiraz Mevsimi dizisinden sonra ilk kez bu kadar iyi bir dizide rol aldı. Özge Gürel kendini yeniden bulduğu bu Dolunay dizisinin başrol kadın oyuncusu oldu. Eminiz bu dizide sürekli adından söz ettirmeyi başaracaktır.

Dizimizin Ferit karakterini de zaten tanıyorsunuz, Can yaman oynuyor.. Can Yaman Son oynadığı Trt1 de Hangimiz Sevmedik dizisi ile oldukça popüler olmuş ve başarılı bir set geçirmişti. Can Yaman Ferit karakteri ile bu dizinin erkek başrol oyuncusu oldu. Zor ama romantik bir sevdayı canlandıracaklar bu dizide.

Dolunay dizisi 18 Temmuz Salı günü 3. bölümü ile kaldığı yerden devam edecek.. Peki salı akşamı Dolunay dizisinin rakipleri kimler reytinglerde kimlerle yarışıyor kısaca ona bakalım ve geleceği görelim.

Dolunay dizisi 4 Temmuz salı akşamı yayına başladığında rakipleri Adı Efsane 2. Devre ve Deli Gönül dizileri idi. Onlara açık ara fark atarak ilk haftayı birinci bitirdi. Almış olduğu 5. 45 reyting oranı ile en yakın rakibi olan Deli Gönül dizisine 2 katına yakın bir fark attı.

Bununla birlikte Dolunay dizisinin tekrarı bile günün reytinglerinde en fazla izlenen 2. dizi oldu. Temmuz ayınca Yeni dizilerin başlaması ile rekabette arttı haliyle. 18 Temmuzda Rüya dizisi de eklenecek Salı gününe ve kıyasıya bir rekabet başlamış olacak. Dolunay dizisi yayınlandığı günden bu yana reytinglerde ilk sırayı alıyor. Ama her zaman böyle olacağının bir garantisi bulunmamakta. Herşey olduğu gibi kalmıyor elbette.

Deli Gönül ve Adı Efsane dizisi arkadan gelse de oyuncuları arasındaki elektriği ve senaryonun güzelliğini seyirci alırsa reytinglere adını her hafta birinci olarak yazdıracaktır. Ancak aksi durumda seyirci kısa sürede diziyi bırakabilmekte ve bir kaç haftalık birinciliğin ardından yeni dizilerle birlikte düşüşlerde başlamaktadır.

Dolunay dizisi Reyting durumuna göre gelecek sezon devam edip etmeyeceğini de sizlere ileri ki haftalarda açıklayacağız. Şimdilik nazar değmesin çok iyi devam ediyor. Ama zamanla neler olur kaçıncı bölüme kadar bu birincilik devam eder zamanla göreceğiz. Siz Dolunay dizisini nasıl buldunuz? Sizce yeni sezonda da ekranlarda olmalı mı? Yoksa final yapıp yaz dizisi olarak mı kalmalı?

SON DAKİKA HABERİ: Dizimizden maalesef kötü bir haber geldi. 28 Ekim pazar gününden itibaren dizi pazar günleri yayınlanacak. Bildiğiniz üzere gün değiştiren diziler genelde izleyici kaybediyor ve kısa süre sonra erken final yapıp bitiyorlar. Dolunay dizisi de gün değiştirip pazar gününe alınınca büyük ihtimal aynı kaderi yaşayacak. Buna engel olmak ister misiniz? Lütfen yorumlarınızla destek olun ve yapımcıya kanala sesimizi duyuralım. Sizlerin burada yazdığı yorumları yapımcıya gösterip dizinin ne kadar sevildiğini tutulduğunu gösterelim.. Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.. Dizi Gün Değiştirmesin Bitmesin KAMPANYASI başlattık.. Katılmak için >> Dolunay Bitmesin KAMPANYASI

YORUMLAR

  1. Dolunay dizisini cok cok sewiyorum bu dizinin asla bitmesini islemiyorum bu dizi cok guzal

  2. çok güzel dizi final yapmasın

  3. Elinize yureğinize sağlik super dizi 1 bolumunu bile kaçırmam inşallah uzun sürer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.