Dolunay Dizisi Nerede Çekiliyor, Dolunay Seti Nerede Adresi

Dolunay dizisi yaz aylarında Star tv ekranlarında başladı.  Dolunay dizisi Med Yapım ve Yağmur Ünalın ortak projesi. Dizinin isminin Türkan Şoray Yeşilçamın sultanı tarafından konması da ayrı bir anlam taşıyor. Dolunay dizisi başrollerini Özge Gürel ve Can Yaman paylaşıyor.

Dolunay dizisinin yönetmenliğini de Çağrı Bayram üstleniyor. Dizi de Nazlı yani Özge Gürel profesyonel bir aşçı olmak için uğraşmaktadır. Ama öğrenci evinde de paraya ihtiyacı olduğu için bir iş adamının özel aşçısı olur. İş adamının aşçısı olarak hizmet verir ve bazı durumlar onları yakınlaştırır.

Dolunay dizisinde Nazlı ve Ferit yani Can Yamanı tesadüfler yakınlaştırır. Ve zengin erkek fakir kız hikayesi başlar. İmkansız gibi görünen bu aşkta ne gibi olaylar olacak izleyeceğiz. Dizinin seti de  İstanbulun çeşitli semtleri olarak belirlendi.

İstanbulda çekilecek olan dizi bazen bir holdingte bazen Feritin evinde bazen de Nazlının evi olan İstanbulun fakir sokaklarında geçecektir. Dolunay dizisi İstanbulun dışına şimdilik çıkmıyor. Ancak yeni sezona taşınırsa dizi yeni setlerde de çekimler olacaktır.

Özge Gürel ve Can Yamanın rol alacağı dizinin tam adresi belli değil. Dolunay dizisini nasıl buldunuz? Dolunay yeni sezonda da devam etmeli mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz…

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.