Dolunay Dizisi Oyuncuları Kimler Konusu Özeti Fragmanı

Dolunay Dizisi Oyuncuları Kimler Konusu Özeti Nerede Çekiliyor.. Dolunay dizisi yaz sezonunda Star tv de yayınlanmaya başlayacak. Dolunay dizisi başrol oyuncuları belli oldu ancak yan oyuncular hakkında araştırmalar devam ediyor. Dolunay dizisi  oyuncuları bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Star tv de yayınlanacak olan dizi eğer yaz sezonunda istenen reytingleri tutturursa yeni sezonda da devam edecektir.

Dolunay dizisi başrol kadın oyuncusu olarak Özge Gürel seçildi. Özge Güreli en son Yıldızların Altında dizisinde izledik ama istenen reytingleri almadığı için erken final yapmıştı. Özge Gürel kimdir oynadığı diziler hangileri bilgileri sizlerle paylaşalım;

Özge Gürel; 5 Şubat 1987 doğumlu ve Kova burcu. Özge Gürel Kızım Nerede dizisi ile oyunculuğa başladı. Daha sonra İnsan Aldandı, Huzur Sokağı, Muhteşem Yüzyıl, Med Cezir ve Kiraz Mevsimi dizilerde rol aldı. Bizum Hoca adlı filmde de rol aldı. 2015 yılında Yedi Tepe Üniversitesi 3. Dilek Ödüllerinde yılın en iyi kadın oyuncusu seçildi.

Dolunay dizisi erkek oyuncusu olarak tam kesin olmamakla birlikte Can Yaman’a karar verildi. Can Yaman kimdir hatırlayalım; Can Yaman 1989 İstanbul doğumludur. Can Yaman ilk oyunculuk tecrübesini Gönül İşleri dizisinde Bedir karakteriyle yaptı. Sonrasında İnadına Aşk ve son olarak ta Hangimiz Sevmedik dizisinde rol aldı.

Dolunay dizisinde yer alacak diğer oyuncusu da Türkan Şorayın kızı olan Yağmur Ünal. Peki Yağmur Ünal kimdir? 21 Ekim 1985 doğumludur ve babası Cihan Ünaldır. 2015 yılında Uzaklarda Arama sinema filminde hem yapımcı hem de oyuncu olmuştur.

Dolunay dizisi diğer oyuncuları belirleniyor. Dolunay dizisinin İstanbulda çekilmesine karar verilmiş. Dolunay dizisi başlama tarihi henüz açıklanmadı. Fragmanı da henüz yayınlanmadı. Fragman bilgilerini de sizlerle paylaşacağız.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.