Dolunay Dizisi Pelin Kimdir? Feritin Eski Sevgilisi Pelin Rolü Gerçek Adı Bilgileri

Pazar akşamları star tv de ekrana gelen Dolunay Dizisi Pelin Kimdir? Feritin Eski Sevgilisi Pelin Rolü ile Dizide rol almaya başlıyor. Dolunay Dizisi Pelinin gerçek adı nedir, bilgilerini kim olduğunu Ferit ile ne zaman nerede tanıştığını sizlere buradan yazacağız. Pelin son çıkan fragmanda göründü ve kimliği de belli oldu.

Dolunay Dizisi Pelin Kimdir? Feritin Eski Sevgilisi rolünde dolunay dizisine dahil olan Pelinin gerçek adı Minel Üstüner isimli güzel oyuncudur. Daha önce farklı bir dizide rolü çok kısa olmak üzere Kiralık aşkta yer almış olan Minel Üstünerin ikinci oyunculuk deneyimi olacaktır Dolunay dizisindeki Pelin karakteri.

Feritin eski sevgilisi olarak dizide oynayacak olan Minel Üstüner hakkında çok detaylı bilgiler bulamasak da 1996 yılında İzmirde doğduğunu ve halen oyunculuk eğitimleri aldığını öğrendik. Dolunayda Ferit’in eski sevgilisi rolünde oynayacak Pelin karakterine hayat veren Minel Üstünel ilk tv de yer alışı Ateşin Düştüğü Yer ismindeki sinema filmiyle olmuştur. Daha sonra Kayıp Şehir filminde rol alan güzel oyuncu son olarak Kiralık Aşk dizisinde de kısa süre rol almıştır.

Sizce Nazlı’nın Pelin karşısındaki tavrı ne olacak? Ferit ile Pelin arasındaki eski yaşanmışlıklar Nazlıyı üzecek mi yoksa Pelin üste çıkıp Ferit ile Nazlının arasını mı bozacak. Sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.. Dolunay yeni bölümüyle 26 Kasım Pazar, Star’da!

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.