Dolunay Dizisi Reyting Oranları Nasıl izlendi mi dizi Tuttu mu?

Dolunay Dizisi Reyting Oranları Nasıl izlendi mi dizi Tuttu mu?… Dolunay dizisi 4 Temmuz Salı akşamı Startv ekranlarında yayınlanmaya başladı. Dolunay dizisi hikayesi ve oyunculukları ile çok beğenildi. Dolunay dizisinde Ferit Aslan ve Nazlı arasında yaşananlar konu alınıyor.

Ferit işinde ve ev hayatında düzeni bırakmayan bir insandır. Hayatındaki düzen hiç bozulmasın ister evindeki işçilerde öyledir. Feritin evinde çalışan aşçılar sürekli işi bırakır bu düzene katlanamazlar.

Ferit Aslan (Can Yaman), işindeki mükemmel düzeni evinde de arayan başarılı bir iş adamıdır. Evinde her gün o gelmeden önce yemeğini yapacak bir aşçı çalışır. Ama Ferit’in titizliği ve mükemmeliyetçiliği yüzünden hiçbiri uzun süre çalışamaz.

Nazlı ise yemek bölümü okumuştur ve japon mutfağı eğitimi alır. Nazlı arkadaşları ile öğrenci evinde kalır ve evi geçindirmek için iş bulmak zorundadır. Ve Feritin evinde aşçı olarak çalışmaya başlar. Feritin evinde çalışan Nazlının hayatarı kesişmiştir. Nazı yemek konusunda çok yeteneklidir bu yüzdende o işi bırakmaz Feritte bu aşçıdan vazgeçemez.

İş ilişkisi dolunaylı bir gecede aşka dönüşür. Ama aralarındaki yanlış anlaşılmalar yine içinden çıkılmaz bir aşkın içine atar onları. Dolunay dizisi konusu aşk ve komedi.. Seyirci her zaman böyle romantik komedileri sever. Reytingleri sürekli olarak sizlerle paylaşacağız.

Dolunay dizisini siz nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Dolunay Dizisi Reyting Oranları Nasıl izlendi mi dizi Tuttu mu? (18 Yorum)

  1. Selam super bi hikaye super oyuncular ve umarim hic son olmaz ilerisi gelir yurtdisinda
    Izliyorum cok cok begeniyorum.

  2. Selam super bi hikaye super oyuncular ve umarim hic son olmaz ilerisi gelir yurtdisinda
    Izliyorum cok cok begeniyorum.

  3. kış sezonunda devam edemez.nazlı çok başarısız bir oyuncu.abartılı oynuyor.yapmacık duruyor.can yamana yazık oldu

  4. kış sezonunda devam edemez.nazlı çok başarısız bir oyuncu.abartılı oynuyor.yapmacık duruyor.can yamana yazık oldı

  5. Bende izledim, ama şu kızlara tepeden bakan zengin züppe’lerine gıcık oluyorum..özellikle aşcı kızın notları çok hoştu..sonunda züppede not yazmak zorunda kaldı bayıldım..

Eklenme Tarihi: 3 Temmuz 2017