Dolunay Dizisi Şarkısı Sevgimi Al Diye Dolunay Kadar Oldu Sığmadı Kalbime Sözleri

Dolunay Dizisi Şarkısı Sevgimi Al Diye Dolunay Kadar Oldu Sığmadı Kalbime Sözleri.. Dolunay dizisi Startv ekranlarında başlıyor.  Dolunay dizisi başlamadan şarkısı ile herkesi etkiledi zaten. Dizi de iş adamı Ferit ve aşçı Nazlının aşkı anlatılacak.

Nazlı öğrenci evini geçindirmek için aşçılık yapmaya başlar ve kendisi japon lokantası açmak ister bu yüzden de japon mutfağı üstüne eğitim alır. Dolunay dizisinde  Ferit ve Nazlı aşkını yaz havasına uygun olarak hareketli kıpır kıpır şarkılar anlatacaktır.

İşte o şarkılardan birisi de bu. Dolunay dizisinde çalan şarkının sözlerini paylaştık sizlerle.  Şarkının tamamını ve söyleyen kişiyi de netleştirince sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Dolunay dizisi şarkısı sözleri;

Büyüttümde getirdim sevgimi al diye,

dolunay kadar oldu sığmadı kalbime

Son bölümde Buraydan çok güzel bir şarkı çaldı dizimizde. İşte o şarkıyı sizler için ekliyoruz buraya. Tüm Dolunay dizisi hayranlarına gelsin..

Dolunay 15 Ağustos Bir Yıldız Çağırdım Uzaklardan Atladım Geldim Yanına Şarkısı

YORUMLAR

  1. Şarkıyı kim söylüyor bulamadım lütfen şöyleyin çok sevdim bu şarkıyı 10 defadan fazla dinledim hala da dinliyorum lütfen söyleyin adı ne

    1. Çok güzel bi şarkı gerçekten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.