Dolunay Dizisi Şarkısı Sözleri, Dolunayda Çalan Şarkıyı Kim Söylüyor

Dolunay Dizisi Şarkısı Sözleri, Dolunayda Çalan Şarkıyı Kim Söylüyor… Star tv yaz sezonu dizilerinden olan Dolunayın şarkısı da dillere pelesenk oldu. Hareketli kıpır kıpır bir şarkıyla dizinin hikayesi daha güzel anlatılıyor. Özge Gürel Kiraz Mevsiminden hatırladığımız kadarıyla zaten enerjik kıpır kıpır birisi. Dizinin şarkısı da tam bunu anlatıyor bizce.

Dolunay dizisinde Nazlı ve Ferit aşkı anlatılacak. Nazlı aşçı olmak için çabalarken paraya ihtiyacı vardır ve iş adamı Feritin aşçısı olur. Ferit ve Nazlının bu yakınlaşması daha da ileri gider ve aşık olurlar. İş adamı Ferit ve aşçı Nazlının hikayesi seyirci tarafından tam puan aldı.

DOLUNAY DİZİSİ ŞARKISI VE SÖZLERİ İÇİN TIKLA…

Nazlının tek hayali restoran açmaktır. Japon mutfağını öğrenir ve bu yönde hizmet vermek ister. Dolunay dizisinin ilk fragmanında bir fon jenerik şarkısı çalıyor. Sözleri yok. Ama şarkının bu hali bile güzel. Dolunay dizisinin şarkısının sözlerini de sizlerle paylaşacağız.

Özge Gürel ve Can Yamanın oynadığı dizinin küçük oyuncusu da daha önce Evlat Kokusu dizisinde rol alan Alihan Türkdemir. Sevimli oyuncu bu dizide de kendisini sevdirmeyi başardı.

Dizimizin ilk bölümünde Burayın seslendirdiği şarkıyı Dolunay dizisi severlerine armağan ediyoruz..

YORUMLAR

  1. Özge gürel iyi oynuyor cok tatli iyi dizi olmus.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.