Dolunay Dizisi Varmı Yokmu Neden Yayınlanmıyor Bitti mi? 29 Ağustos

Star tv ekranlarında sevilerek izlenen Dolunay Dizisi 29 Ağustos Salı günü varmı yokmu neden yok niçin yayınlanmıyor yeni bölüm diye meraklı sorular üzerine bizde yeni bir konu açarak durumdan haberdar edelim istedik. 29 Ağustos salı günü dolunay dizisi olacak mı yayınlanacak mı?

Bildiğiniz üzere 10 günlük kurban bayramı tatili başladı. Bir çok vatandaşımız tatil için memleketlerine ve tatil merkezlerine akın akın gitmeye başladı. Bu tatili fırsat bilen tüm halk değerlendirmek için yollara düştü. Hal böyle olunca da dizi ve film sektörü oldukça duraksadı. Kanallar izlenme oranları düşmesin diye dizileri yayınlamaz oldular.

Star tv de 29 Ağustos salı günü yayınlanması beklenen Dolunay dizisine bayram dolayısı ile 1 hafta ara verdi. Yani dizimiz bu hafta salı günü yayınlanmayacak. Kolaj bölüm olabilir belki ama yeni bölümü ile star tv de ekranda olmayacak dolunay dizisi. Dizimizin yeni bölümü 5 Eylül Salı günü kaldığı yerden devam edecek.

Dolunay Yeni Bölüm Var Mı 29 ağustos salı Yayınlanacak mı? Star Tv Dolunay dizisini bitirdi mi neden yayınlanmıyor 29 ağustosta gibi soruların gelme ihtimalini düşündük ve sizlere yanıtlarını verdik. Dolunay Dizisi Varmı Yokmu Neden Yayınlanmıyor Bitti mi? 29 Ağustos gününün en çok merak edileni olacak ama yeni bölümü maalesef bu hafta ekrana gelmeyecek. Sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Dolunay Dizisi Varmı Yokmu Neden Yayınlanmıyor Bitti mi? 29 Ağustos (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 27 Ağustos 2017