Dolunay Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek Mi Ne Zaman Final Yapacak?

Dolunay Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek Mi Bitecek Mi Kaç Bölüm Sürecek?.. Dolunay dizisi ilk bölümünden itibaren hareketli kıpır kıpır haliyle seyirciyi etkilemeyi başardı. Dizinin başrol oyuncuları olan Özge Gürel ve Can Yamanın da bunda etkisi yadsınamaz tabiki.

Özge Gürel ve Can Yaman ikisi de genç ve başarılı oyuncular. Dizinin hikayesi de başarılı bir aşçı olmak için çaba harcayan Nazlı aşktan umudunu kesmiş ve kendini işine vermiş bir iş adamı. Yolları aynı evde kesişir. Nazlı Feritin özel aşçısı olur ve en önemlisi Feritin yeğeni ile çok iyi anlaşır. Bu yüzden de Feritle yakınlaşma fırsatı yakalamıştır bile.

Arkadaşlarının baskısı ile de Nazlı Ferite yakın davranmak zorunda kalır. Feritte de aile baskısı vardır bir ilişki yaşaması konusunda. Bu zorlamalarla olmaz tabi ancak zaten iki gencin arasında bir çekim olmuştur ilk karşılaşma da. Dolunay dizisi bomba gibi bir hikayesi ile Startv ekranlarında yayınlanıyor. Dolunay  reytinglerine bakalım yeni sezon devam edip etmeyeceğini böylece anlayabiliriz.

Dolunay dizisi yayınlandığı günden itibaren reytinglerde ilk 3 e yerleşiyor. İlk bölümüyle 1. olmuştu. Dolunay dizisi böyle başarılı devam ederse yeni sezonda devam etmeyi garantiler. Dolunay dizisini siz nasıl buldunuz? Sizce devam etmeli mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Dolunay Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek Mi Ne Zaman Final Yapacak? (22 Yorum)

  1. Dizi çok güzel romantik komedi tarzında ama hep bi dram var. Aşkı dolu komik olaylar olsa Ferit ve nazlı evlenip gelişen olaylar daha komik anlatılsa …. çok fazla entrika var bence diziden Demet ve Hakan çıksın artık . Biz aşk ve komediyi görmek istiyoruz . Lütfen yeni bölümde nazlı kurtulsun ve evlensinler

  2. Dizi izlenme oranları acisindan başarısini ispatladı.ama ben de başroldeki esas kızın patrondan uzak durarak kız kardeşinin hatasını ödemesini saçma buluyor.dedikleri gibi dürüstlük mesajı verilecekse gerçekler itiraf edilmeli.senarist bu konuda saçma gidişati durdurmak.mantıkli bir seyir izlemeli olaylar.aynı şeyi tekrarlayın durmamali.kız tam itiraf edicek edemiyo sırf senaryodaki mantiksizlik gereği.madem kız uzak durarak adamdan vazgeçti.gerçeği itiraf ederek adamdan vazgeçsin.zaten her şekilde adamı kaybediceginden korkuyor kaybedicekse bu kayıp daha onurlu olur.senarist dürüstlük mesajını kardesinin suçunu örten bir ablayla mi verecek.esas karaktere vermeye çalışılan imaj ters.oyunçukur diziye uygun seçilmiş.lütfen senarist başrol kadın oyuncuya daha sağlam bir duruş getirsin

  3. senaryo cok başarısız.ben bu kadar sefil bir esas kız görmedim.diğer yan karakterlere verdiğiniz özenin yarısını gösterseydiniz bari ana karaktere ama nerde?zarar verdiği insana gerçekleri itiraf edip yaptıgı hatayı telafi etmektense sözde ondan uzak durarak günahının kefaletini ödeyecek.ulan sen istifa etsen ne olcak yılan kardeşinin o insanların içine karışıp binbir dalavere çevirmesine göz yummaya devam ettikten sonra.bedelini ona ödetsene kendin ödeyeceğine.ödet ki japonların benimsediğin dürüstlük imajını lafta kalmadığını göster bizlere.nasıl salak yerine koyuyolar insanları ya.forumlarda bu işi şu anki senaristlerden daha iyi yapabilecek onca insan var.görüyorum yazdıkları yorumları bu mevcut sözde senaristlerden bin kat daha vizyon sahibi,zeki, hayli duyarlı, son derece donanımlı ve mizah duygusu oldukça gelişmiş insanlar.izin verin de anlayanlar yapsın bu işi biz de keyif alalım az.çok mu şey istiyoruz?reyting diye ne değer bıraktınız ortada ne de kalite..

  4. ozge olmasaydi belki devam etsin derdim.ama bu kadar yeteneksiz olupta nasil ekranda boy gosterme cesaretine sahip hala hiccc anlayamiyorum.yaz dizilerinde sıkısıp kalmaya mahkumsun ozge ozur dilerim.sen kendine sonra da bizlere saygi duymayip kendini gelistirmeyi reddettigin surece bu tur gazelleri daha cok duyarsin bizden.can yaman harcandi burda.ona acidim.ama bizim erkek oyuncularin makus talihi maalesef bu yeteneksiz kadin oyuncularin kurbani olmak..

Eklenme Tarihi: 6 Temmuz 2017