Dolunay Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek Mi Yoksa Final Mi Yapacak

Dolunay Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek Mi Yoksa Final Mi Yapacak.. Yaz sezonunda ekranlarda yeni diziler yayınlanmaya başladı. Bu dizilerden biri de Star tv ekranlarında yayınlanan Dolunay dizisi. Dolunay dizisinin başrol oyuncuları Can Yaman ve Özge Gürel.

Özge Gürel ve Can Yamanın başrollerini paylaştığı dizinin yönetmeni Çağrı Bayrak. Dizinin ismini koyan isim de Yeşilçamın sultanından Türkan Şoray No Dokuz projesinin ismini koyarak Dolunaya imzasını atmış oldu. Zengin erkek ve fakir kız aşkı konu alınacak bu dizide.

Nazlı japon mutfağını öğrenip kendi restoranını açma hayalleri kurar. Öğrenci evini geçindirmek zorundadır bu yüzden de kendisine ek iş bulur. Özge Gürel yani Nazlı patronu Ferit’in özel aşçıcı olur. Ferit’i ise Can Yaman canlandırmaktadır. Ferit ve aşçı olan Nazlı arasında gelişen tesadüfler karşılaşmalar onların arasındaki elektriği artırır.

Nazlı ve Ferit te birbirine aşık olur ve aralarında olan imkansız gibi olsa da aşk imkansız dinlemez. Yaz sezonunda Ferit ve Nazlı aşkını izleyeceğiz.. Eğer reytinglerde başarılı olursa da yeni sezonda yayınlanma hakkı kazanacaktır. Dolunay dizisini siz nasıl buldunuz? Dolunay dizisinde eğer başrol oyuncuları aralarında samimiyete aşka seyirciyi inandırabilirse bu dizi tutar devam eder.

Dolunay dizisi yorumlarınız nelerdir? Dolunay dizisi yeni sezonda devam etmeli mi sizce? Can Yama ve Özge Gürel dizi aşkı sizce nasıl?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Dolunay Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek Mi Yoksa Final Mi Yapacak (6 Yorum)

  1. zerre elektrik yok ciftin arasinda.ozge gurel can yamanin cok golgesinde kaldi hem gorsel hem de oyunculuk anlaminda.

Eklenme Tarihi: 29 Mayıs 2017