Dostlar Durağı Füsun Karakteri Hande Katipoğlu Kimdir? Bilgileri İnstagram Resimleri

Dostlar Durağı Füsun Karakteri Hande Katipoğlu Kimdir? Bilgileri İnstagram Resimlerini bu içeriğimizde sizlerle paylaşacağız. Yeni sezonun yeni dizilerinden birisi olan Dostlar Durağı dizisine gerçekten sarı ve güzel bir isim dahil oldu. Hande Katipoğlu, Erler Film’in yeni dizisi Sarı Melekler ile yeni sezonda uzun bir aradan sonra ekranlara dönüyor.

Başrollerinde çiçeği burnunda nişanlılı ama aynı zamanda ayrılık haberlerini aldığımız Alişan ve eşinden geçtiğimiz yıl ayrılan Çağla Şikel ile paylaşacak olan Hande Katipoğlu dizide Alişan’ın canlandıracağı taksici Metin karakterinin eşi Füsun‘a hayat verecek. Yani Alişan ve Hande Katipoğlu karı kocayı canlandıracak. Dostlar Durağı Metin ve Füsun olarak.

Hande Katipoğlu Kimdir? 13 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul da doğan ünlü oyuncu 2005 yılında gençlik dizisi Nefes Nefese ile ilk olarak ciddi bir projede yer almıştır. Sonrasında profesyonel oyunculuk hayatına Deli Dolu, Yahşi Cazibe, Alemin Kıralı, Pis Yedili, Harem ve Ah Neriman gibi dizilerde devam etmiştir. En çok akılda kalan rolü ise Yahşi Cazibe dizisindeki Simge rolü ile olmuştur.

Dostlar Durağı Füsun Karakteri Hande Katipoğlu Kimdir? Bilgileri İnstagram adresini de hemen sizlerle paylaşmak istiyorum:  https://www.instagram.com/handekatipoglu/?hl=tr Sizlerde Dostlar Durağı Füsun rolü hakkında söylemek yazmak istediklerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2017