Dostlar Mahallesi Kim Kimdir Hangi Rolde Oynuyor? Alişan Hande Katipoğlu Çağla Şikel

Dostlar Mahallesi Dizisi Kim Hangi Rolde Oynuyor? Alişan Hande Katipoğlu Çağla Şikel… Dostlar Durağı dizisi kanald ekranlarının yeni komedi dizisi… Erler filmin yapımcılığını üstlendiği dizinin detayları geldi. Dostlar Durağı oyuncuları bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Dostlar Mahallesi dizisinde Taksici Metin rolünü Alişan canlandıracak. Alişan 19 Haziran 1976 doğumlu ve 41 yaşındadır. Yakın zamanda nişanlısı Eda Erol’dan ayrılan Alişan’ın Cennet Mahallesinden sonra ilk dizi projesi.

Hande Katipoğlu’nu nereden hatırlıyoruz? Yahşi Cazibe’nin Simgesi olarak hayatımıza giren Hande Katipoğlu şimdi de Dostlar Durağı dizisi ile bizleri güldürmeye geliyor. Hande Katipoğlu 13 Mart 1982 doğumlu ve 35 yaşında.

Metinin kuaförlük yapan ve sürekli kavga eden Seher’i kim canlandırıyor? Bu rol içinde Çağla Şikel’le anlaşıldı. Çağla Şikel 2 Ocak 1979 doğumlu ve 38 yaşında. Mankenlik yapan Çağla Şİkel’inde Cennet Mahallesinden sonraki dizisi Sarı Melekler oldu.

Dostlar Durağı dizisinde bir de Taksici Olga olacak. Olga’yı Irina Ivkina canlandıracak. Bu güzel hakkında bilgileri görmek için TIKLAYIN…

Dostlar Mahallesi Taksici Olga

Neriman annesi olacak Dostlar Durağı dizisinin. Eşi vefat edince taksi durağının başına o geçiyor. Neriman anne rolü için bazı isimlerle görüşülüyor. Dostlar Durağı dizisi yakında Kanald ekranlarında yayınlanacak.

Dostlar Mahallesi Ersin Korkut Taksici Selim rolünde

Dostlar Mahallesi Buse varol

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Dostlar Mahallesi Kim Kimdir Hangi Rolde Oynuyor? Alişan Hande Katipoğlu Çağla Şikel (2 Yorum)

  1. DOSTLAR DURAĞI MERAKLA BEKLİYORUM ERLER FİLM EKİBİNE COK TEŞEKKÜRLER SAYGILARIMLA MİNNETTARIM ERLER FİLM DEN YENİ DİZİLER BEKLİYORUZ SAYIN TÜRKER İNANOĞLU SESLENİYORUM LÜTFEN YAPIMCILIĞINI BIRAKMA

  2. Keşkke eski kadro da olsaydi Cennet mahallesi kadro da olsaydi inşaaallah cok Güzel olacakti Diyerli de olsun dizilerde

Eklenme Tarihi: 28 October 2017