Dostlar Durağı Oyuncuları Bilgileri Konusu Alişan Çağla Şikel

Dostlar Durağı Oyuncuları Bilgileri Konusu Alişan Çağla Şikel… Dostlar Durağı dizisi yakında başlayacak. Dostlar Durağı dizisi taksicilerin dizisi olacak. Yani Akasya Durağı ve Çiçek Taksi dizileri vardı eskiden. Onun yeni versiyonu olarak düşünebiliriz.

Dostlar Durağı dizisi Türker İnanoğlu Erler Film tarafından yapılıyor. Dostlar Durağı dizisinin kesinleşen oyuncuları iki kişi henüz. Bu kişilerde ekranlarda kadın programı sunucu olarak ünlenen isimler. Muhteşem ikili Çağla Şikel ve Alişan. Dostlar Durağı dizisinde başka rol oynayacak isimler belli olmadı.

Dostlar Durağı dizisini Deniz Çelebi yönetiyor. Resul Aktaş ve ekibi senaryosunu yazacak ama kanalı da henüz açıklanmadı. Dostlar Durağı dizisi yeni sezonda yayınlanacak. Bilgilerini ve oyuncularını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Dostlar Durağı dizisinde Taksici Metin rolünü Alişan canlandıracak. Alişan 19 Haziran 1976 doğumlu ve 41 yaşındadır. Yakın zamanda nişanlısı Eda Erol’dan ayrılan Alişan’ın Cennet Mahallesinden sonra ilk dizi projesi.

Hande Katipoğlu’nu nereden hatırlıyoruz? Yahşi Cazibe’nin Simgesi olarak hayatımıza giren Hande Katipoğlu şimdi de Dostlar Durağı dizisi ile bizleri güldürmeye geliyor. Hande Katipoğlu 13 Mart 1982 doğumlu ve 35 yaşında.

Metinin kuaförlük yapan ve sürekli kavga eden Seher’i kim canlandırıyor? Bu rol içinde Çağla Şikel’le anlaşıldı. Çağla Şikel 2 Ocak 1979 doğumlu ve 38 yaşında. Mankenlik yapan Çağla Şİkel’inde Cennet Mahallesinden sonraki dizisi Sarı Melekler oldu.

Dostlar Durağı dizisinde bir de Taksici Olga olacak. Olga’yı Irina Ivkina canlandıracak. Bu güzel hakkında bilgileri görmek için TIKLAYIN…

Dostlar Durağı Taksici Olga

Neriman annesi olacak Dostlar Durağı dizisinin. Eşi vefat edince taksi durağının başına o geçiyor. Neriman anne rolü için bazı isimlerle görüşülüyor. Dostlar Durağı dizisi yakında Kanald ekranlarında yayınlanacak.

Dostlar Durağı Ersin Korkut Taksici Selim rolünde

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Dostlar Durağı Oyuncuları Bilgileri Konusu Alişan Çağla Şikel (2 Yorum)

  1. Meriç Her genç biz ailecek ne zaman başlayacak merak ediyoruz ama bir an önce başlamaz biz o başlayana kadar başka bir diziye başlamış oluruz

  2. Yönetmenler hiç başlamasın Lütfen: bu bahsettiğiniz diziler ne kattı insanlığa….yeni veersiyonu ne katacak…oyunculara..gelince yıllarca ekranda gördüğümüz bu ikiliden ne öğrendik ne öğrenicez…kelime hazneleri gelişmemiş bu insanların…yapmacık gülüşleriyle ekranlarda…mesailerini tamamlayıp evlerine gittiklerini herkes biliyor…yaşam tarzları zaten…tartışılır…
    genčlik bunlardan ne öğrenicek
    Daha …eğitici işlere imza atın..bizde seyirci olarak..alkışlayalım…Lütfen

Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2017