Dostlar Mahallesi Aykut Kimdir? Gerçek adı bilgileri resimleri instagramı

Metehan Sancaktar Dostlar mahallesi dizisi ile yeni bir kariyere başlıyor. Daha önce adını dizilerde duymadığımız Metehan Sancaktar Dostlar Mahallesi Aykut karakteri ile diziye dahil oldu. 16 Aralık cumartesi günü başlayan Dostlar Mahallesi dizisinde Aykut karakterinin kim olduğu merak konusu oldu. Bizde kısa bilgilerle kendisini tanıtmak istedik.

1996 yılında İstanbulda doğan yakışıklı oyuncunun dizi serüveni Dostlar mahallesi ile başlamıştır. Kendisi şu anda İstanbul Bilgi Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği bölümünde eğitimine devam etmekte olup aynı zamanda be sezon katılmış olduğu Best Model Of Turkey yarışmasında 4. olarak adını duyurmuş ve bağlı olduğu ajans tarafından dizilere yönlendirilmiştir.

Dostlar Mahallesi dizisinde Aykut karakterini canlandıran Metehan Sancaktar oldukça samimi bir rolde bulunuyor ve izleyenlerin kim bu diye merak ettikleri bir karakteri canlandırıyor. Dostlar mahallesindeki Aykut kimdir sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Metehan Sancaktarın kullanmış olduğu instagram adresi ve sosyal medya hesaplarını da sizler için yazalım hemen..

Kendisi aslen Boşnak kökenli olan Eski Milli futbolcu İlhan Sancaktar’ın oğlu olan Metehan Sancaktar’ın oldukça yakışıklı fotografları adından çokça söz ettirecek gibi görünüyor. Metehan Sancaktar sosyal medyada Kıvanç Tatlıtuğ’a çok benzetildiğini söylüyor ve onun gibi olmak hayali olduğunu söylüyor.

Metehan Sancaktar İnstagram adresi: https://www.instagram.com/metehansancaktarr/ Dostlar mahallesi Aykut kimdir Metehan Sancaktar hakkında kısa bilgiler vermeye çalıştık. Dostlar mahallesi Aykut kimdir Metehan Sancaktar hakkında bilgileri resimleri fotografları herşeyi dizihaberi.tv de sizlerle.. Sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın..
Dostlar mahallesinde Aykut sahneleri videosu fragmanı..

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.