Dostlar Mahallesi Bilge Su Dura Kimdir Bilgileri Resimleri

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Dostlar Mahallesi Bilge Su Dura Kimdir Bilgileri Resimleri konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Dostlar Mahallesi Bilge Su Dura Kimdir Bilgileri Resimleri hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Dostlar Mahallesi Bilge Su Dura Kimdir Bilgileri Resimleri… Dostlar Mahallesi dizisinde Metin ve Füsun’un kızını canlandırıyor. 16 yaşında olan lise de eğitim görmektedir. Ama aklı okumakta değildir sevgilisiyle geip tozmayı düşünmektedir. Bilge sürekli başını belaya sokmaktadır. Füsun ve Metin kızlarını sürekli kurtarmak zorunda kalır.

Dostlar Mahallesi dizisinde Bilge karakterini canlandıran Bilge’yi Su Dura canlandırmaktadır. Su Dura 1999 yılında İstanbulda doğdu. Oyuncu 1.65 boyunda, 50 kg ağırlığındadır. Su Dura Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde eğitim görmektedir.

Su Dura 2004 yılında Aliye dizisinde Sanem Çelik ile Halit Ergenç’in kızını canlandırdı. Şimdi ise Dostlar Durağı adlı dizide Alişan’ın kızını canlandıracak. Yeni dizi de güzelliği ile ilk dakikada dikkatini çekmeyi başarmaktadır. Dostlar Mahallesi dizisinde Su Dura Bilge karakterini sizlerle paylaştık.. Siz genç kızın oyunculuğunu nasıl buldunuz? Yorumlarınızı yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumum:

Eklenme Tarihi: 16 Aralık 2017