Dostlar Mahallesi Dizisi İstanbulda Nerede Çekiliyor? Dostlar Taksi Durağı Neresi?

Kanal D ekranlarında yeni bir dizi bu hafta izleyicisi ile buluşmaya başladı. Alişan ve Çağla Şikelin başrollerinde olduğu Ersin Korkut gibi komik isimlerin yer aldığı dizide en çok merak edilen konulardan bisi de Dostlar Mahallesi Dizisi İstanbulda Nerede Çekiliyor? Dostlar Taksi Durağı Neresi? nerede nasıl gidilir merak konusu oldu.

Öncelikle Dostlar Taksi Durağı Neresi? sorusuna yanıt verelim. Dizi için özel oluşturulmuş bir taksi durağıdır. Olga gibi herkesin beğeneceği taksi şoförleri olunca bizim millet merakından yine arayıp bulmak isteyecektir eminiz. Hiç zahmet etmenin bu bir dizi ve gerçek hayattaki karakterler değiller. Dostlar Taksi Durağına nasıl gidilir diye soran merak edenlere şimdiden uyaralım.

Dostlar Mahallesi Dizisi İstanbulda Nerede? Dizi 16 aralık cumartesi başladı ve baş rollerinde Alişan, Çağla Şikel, Ersin Korkut, Hande Katipoğlu, Su Dura, İnan Ulaş Torun, Zeynep Oranat, Çağdaş Tekelioğlu gibi önemli isimler yer alıyor.. Dostlar Mahallesi isimli dizinin taksi durağı çekimleri İstanbulda Kavacık’ta çekimler yapılıyor. Dostlar Taksi Durağı da Kavacıkta bir taksi durağıdır.

Durak ile anlaşan dizi ekibi belli bir ücret karşılığında bu taksi durağının kullanımını ve çekimlerin yapılmasını sağlamış. Dostlar Mahallesi çekim yerleri genellikle İstanbul’daki Beykoz Kavacık semtinde yer alan Dostlar Taksi Durağı… Sizde Dostlar Mahallesi Dizisi İstanbulda Nerede Çekiliyor diye soruyorsanız işte gitmek isteyenler için google haritalar üzerinden anlatılmış şekli..

Dostlar Mahallesi Dizisi İstanbulda Nerede diye merak edenler de vardır. Gerçekte öyle bir mahalle yok İstanbulda. Ankara ve Kırıkkalede Dostlar mahallesi var ama İstanbulda bulunmuyor..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.