Dostlar Mahallesi Dizisi Ne Zaman Başlayacak Fragmanı

Dostlar Mahallesi Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Dostlar Mahallesi dizisi geliyor. Çağla Şikel ve Alişan’ı birarada görünce Cennet Mahallesi zannedebilirsin ama değil. Bu seferki karma bir dizi sanki. Taksici Alişan ve olaylı bir mahalle.

Dostlar Mahallesi dizisi Erler Film tarafından yapılıyor.  Çağla Şıkel, Alişan, Hande Katipoğlu, Ersin Korkut, İnan Ulaş Torun ve Zeynep Eronat dizinin oyunculuğunu yapıyor. Senaryoyu Resul Ertaş yazıyor. Ayhan Özende yönetmenliğini yapıyor.

İki kardeşin öyküsü anlatılıyor. Huyları kişilikleri birbirinden farklı iki kardeşin öyküsü. Metin ve Çetin’in çatışmaları ama yine kardeş sevgisi ile birbirine bağlı kalan iki kardeş. Onların eşleri ve taksicilik yaptıkları durak, durağın sahibi ve mahallenin sımsıcak hikayesi. Hepsi sizlerin bu diziyi izlemeniz için bir sebep.

Dostlar Mahallesi çok yakında kanald ekranlarında yayınlanacak. Dostlar Mahallesi dizisi sizce izlenir mi yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Dostlar Mahallesi Dizisi Ne Zaman Başlayacak Fragmanı (3 Yorum)

  1. TUTAR CÜNKÜ ERLER FİLM YAPIYOR UZUN SOLUKLU DİZİLERİN SAHİBİ TÜRKER İNANOGLU SAYGILAR MİNNETTARIM TÜRK İZLEYİCİNE SESLENİYORUM LÜTFEN DOSTLAR MAHALLESİNİN İZLEYİN RİCA EDİYORUM ERLER FİLM YENİ DİZİLER YAPMAYA DEVAM ETTİN

Eklenme Tarihi: 22 Kasım 2017