Connect with us

Dizi Haberi

Dostlar Mahallesi Dizisi Reytingleri Nasıl İzlendi mi Tuttu mu Erken final mi?

16 Aralık cumartesi günü kanal D ekranlarında İsimsizler dizisinin saatinde başlayan ancak İsimsizler dizisinin final yapılmasından dolayı kanala kızan bazı izleyicilerin protestosu ile karşılaşan Dostlar mahallesi dizisi ilk bölümü ile nasıl bir izlenme oranı aldı reytingler nasıl dizi hakkındaki yorumlarınız neler olacak bizlerde merak ettik ve bu konuyu sizler için açtık.

Dostlar Mahallesi Dizisi Reytingleri Nasıl: Dizinin ilk hafta alacağı reytinglerin bizlerde çok merak ediyoruz. Daha Önce cennet mahallesi gibi bir diziyi uzun süre götürmüş bir ekip tarafından başrolleri paylaşıldığı için o diziye aşina olanlar ve sevenler bu diziye de bakacaklardır. Güncel reyting sonuçlarını sitemizdeki REYTİNG SONUÇLARI sayfasından takip edebilirsiniz.. Dostlar Mahallesi Reytingleri nasıl çıkacak buraya da ekleyeceğiz ayrıca..

Dostlar Mahallesi Dizisini Nasıl buldunuz İzlendi mi? Elbette her dizinin bir kitlesi oluşuyor zamanla. Ancak cumartesi günleri oldukça iddialı diziler var. Yeni gelin ve Fazilet hanımın kızları gibi diziler reytinglerde oldukça iddialı ve cumartesi günleri yüksek oranda reyting alıyorlar. Dostlar mahallesi ilk başta biraz zorlanabilir ancak zamanla performansı daha iyi ortaya çıkacaktır.

Dostlar Mahallesi Dizisi Reyting durumu Erken final mi yapacak? Diziler bu sezon çok yarı yolda kaldı. Özellikle kanal D reytingi iyi gitmeyen diziyi hemen yayından kaldırmasıyla ön plana çıkan bir kanal oldu bu sezon. Salı günü ve cumartesi günü bir çok dizi ekrana geldi ama hiç birine sabırlı davranmadı. Sevdanın bahçesinden sonra İsimsizler dizisi de cumartesi günü harcandı. Dostlar Mahallesi de erken final yapar mı reytingleri çok düşük gelirse elbette öyle bir riski var ama zamanla göreceğiz bu durumun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini.

Dostlar Mahallesi dizisi kanal D nin yüzünü güldürür mü bilemiyorum ama 16 aralık cumartesi günü başlayan dizinin performansını takip edip reytinglerini ve dizi ile ilgili yorumları sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Sizlerde Dostlar Mahallesi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Dostlar Mahallesi Dizisi Reytingleri Nasıl demiştik ilk hafta resmi sonuçları açıklandı hemen rakamları sizlerle paylaşalım. Diziyi çok begendim diyemeyeceğim. Oldukça basit olmuş, daha çok 6-18 yaşa arasına hitap edecek düzeyde kalmış. Senaryo çok basit, oyunculuklar yarım… Eleştirecek çok şey var ama daha baştan itiraz etmiş olmayalım. İşte resmi sonuçlar:

Continue Reading
Bunları da seversin..
7 Yorum Var

7 Comments

 1. Cihan

  15 Ocak 2018 at 17:55

  bence dostlar mahallesi bitmekle saçmalık olur senaryosu basit olsada eylenceli bir dizi

 2. Anomin

  17 Aralık 2017 at 10:22

  Hic ıyi olmamış

 3. Estergon

  16 Aralık 2017 at 20:25

  Taksi durağı emlakçı bürosuna benzemiş olmamış taksi durağı otantik olmalı artı dizi biranönce türk motifleriyle süslenmeli

 4. Asi

  16 Aralık 2017 at 17:20

  Sirf komedi diye izlerim 🙂 🙂 😎 😎 🙂 🙂 😎 😎 😉 😉

 5. Asi

  16 Aralık 2017 at 17:07

  Oyuncu kadrosuda guzel

 6. Asi

  16 Aralık 2017 at 17:06

  Insallaj reytingi iyi olur

 7. Asi

  16 Aralık 2017 at 17:03

  Dizi guzele benziyor bakalim nasil olacak fragmanda diziyi beyendim

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

To Top