Dostlar Mahallesi Neden İzlenmedi Erken Final Yaptı Bitti mi?

Dostlar Mahallesi resmen izleyenlerini şok etti. Beklenmedik şekilde düşük reytingler alan dizi şimdiden erken final mi olacak diye soruların sorulmasına neden oldu. Aslında Cumartesi günleri Kanal D için uğursuz bir gün. Dostlar Mahallesinden önceki dizilerin de hiç biri uzun sürmedi bu sezon.. Dostlar Mahallesi dizisi de İzlenmedi Erken Final kararı bekleniyor..

Alişan ve Çağla Şıkel’in başrolünde yer aldığı Dostlar Mahallesi Kanal D’de Cumartesi akşamları ekrana gelmeye başlamış ve büyük umutlarla yayınlanmaya başlayıp 2 bölümü geride bırakmıştı ki gelen reyting ölçümleri dizinin çok kötü gittiğini ve adeta kimsenin izlemediğini gösterdi.  ‘Dostlar Mahallesi’ geçen hafta ilk bölümde aldığı reytingle hayal kırıklığı yaratmıştı ama bu hafta daha da kötü sonuçlar geldi.

Dostlar Mahallesi reytingleri Neden İzlenmedi Erken Final Yaptı? Dizi Dün akşam yayınlanan ikinci bölümde de yine beklenenin altında bir sonuç aldı ve tabiri caizse pes etti diyebiliriz Dostlar Mahallesi 2. bölümüyle Total’de 16’ncı, AB’de 19’uncu, ABC1’de ise 19’uncu oldu. İşte dizinin aldığı reyting oranları..

Dostlar Mahallesi dizisi Erken Final mi Yapıyor Neden bitti? Dostlar Mahallesi izleyenler beğenmedi sanırım, çünkü dizinin basit senaryosu dikkatsiz çekimleri ve yapmacık ikili ilişkileri ile diğer dizilerin yanında az izleneceği daha ilk bölümden belliydi zaten. Sizce Dostlar Mahallesi dizisi bitmeli mi devam mı etmeli? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Dostlar Mahallesi reytingleri Neden İzlenmedi Erken Final Yaptı konusundaki yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Dostlar Mahallesi Neden İzlenmedi Erken Final Yaptı Bitti mi? (22 Yorum)

  1. Dostlar mahallesi bitmesi ben izliyorum ama aksam olmasiz sadece saat 13:15 baslasiz luften çok guzel filim ❤❤❤

  2. Kanal d iyice bozdu kanal d nin yaptığı hiç bir dizi izlenmesin isimsizleri bitirdiler şimdi dostlar mahallesi bitti kanal d iyice kafayı yedi protesto ediyorum kanal d yi izlemiyorum

  3. Bu kadar namussuzluk olmazz daha ilk bölümde reytingi düşükmüş lsn daha ilk bölüm ne reytingi olabilir biraz sebredeydiniz yaaa

Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2017