Dostlar Mahallesi Olga Kimdir Bilgileri Resimleri İnstagramı

Dostlar Mahallesi Olga Kimdir Bilgileri Resimleri İnstagramı… Dostlar Mahallesi dizisi yakında kanald ekranlarında yayınlanacak. Dostlar Mahallesi dizisinde durağın başında bu sefer Neriman abla olacak. Neriman ablanın kadın şoförleri de olacak. Neriman ablanın Olga adında bir şoförü olacak.

Dostlar Mahallesinde Olga‘yı canlandıracak isim belli oldu. Irina Ivkina Kimdir? Irina’nın mesleği oyunculuk. Yabancı oyuncu 1988 doğumlu Rus foto modeldir. Reklam filmlerinden ve kliplerde rol aldı. Cem Yılmaz sayesinde Ali Baba ve Yedi Cüceler filmiyle sinema oyunculuğuna da başladı.

Irina Ivkina Emrah Şahin ile evlidir. Rus İktisat Üniversitesi mezunudur.  Rol aldığı yapımlarda çok başarılı olan oyuncu yeni dizisi Dostlar Mahallesi’nde de kendinden söz ettirmeyi başardı.

Dostlar Mahallesi Olga: Hangi dizilerde oynadı? Irina Ivkina, Ferman Toprak’ın 2010 yılında çekilen Mavi Mavi klibinde rol almıştır. Türkiye’de Casper ve Tutku reklamlarında rol bulmuştur. Cem Yılmaz’ın Ali Baba ve 7 Cüceler filminde Veronika rolünü üstlenmiştir

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.